Skocz do zawartości

AQUARIUM-FISH prosze o opinie.


bolo141

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo publiczna dyskusja gwarantuje przejrzystość. Osobiście bardzo dziękuje za ten wątek. Świadczy on dobitnie, że trzeba uważać nawet na polecanych producentów.

Ten wątek zachęcił mnie do nawiązania kontaktu z tak źle oceniana firma skorpion. Mam ich pod nosem.

Jeśli zgodzą sie abym obejrzał efekty ich pracy na żywo.... Warto dać szansę każdemu, jeśli efekty jego pracy sa warte naszych pieniędzy.


Odnosnie Aquarium-fish. . . Czekam na odpowiedz w sprawie mojej propozycji.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , załatwiając sprawę indywidualnie każda nieuczciwa firma czy człowiek może cię olać , zignorować , obrazić i nic z tym nie zrobisz bo jego reputacja i tak nie ucierpi , będzie to dalej robił bo nikt się o tym nie dowie.Trzeba o tym mówić, pisać publicznie bo tylko to może mieć jakikolwiek wpływ. Ja przez.pol roku nie dostałem tylu emaili co przez ostatnie 2 dni. Tylko razem możemy z tym walczyć żeby więcej się to nie powtarzalo, tak jak pisałem skoro ktoś nie potrafi zadbać o jakość swoich wyrobów oraz olewa klijentow powinien marchewkę sprzedawać na bazarze !!!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wypowiadał na temat poruszonych spraw w wątku . Ale chciał bym zapytać Karola, czemu "tak wklejają "poprzeczne wzmocnienie . Zanieczyszczenia z czasem nie gromadza się pomiędzy pasami wzmocnien ?


dla mnie to też było dziwne , bo przeważnie wzmocnienie poprzeczne klei się płaską stroną do wzmocnień podłużnych, a czołowo do przedniej szyby, wszystkie moje akwa takie były ..... Karol mi powiedział, że tak jest dlatego, że pokrywa standardowa lepiej pasuje....tak w ogóle, to byłem bardzo miło obsłużony i te niedoróbki dopiero odkryłem w domu..... akwa póki co stoi jeszcze puste, a Karol obiecał wymienić, napiszę jak się sprawa potoczy.... w każdym razie przyda się ten wątek, bo jak się zatrudnia ludzi, czy komuś zleca pracę, to warto patrzyć na jakość wykonanej przez nich pracy.... ja tam widzę, że Karol się stara, co świadczy grupa zadowolonych klientów, tym bardziej , że na południu kraju nie ma zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o wykonawców akwariów.

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety czas mija a Pan Karol nie zamierza ustosunkować się do mojej uczciwej propozycji. Obawiam się, że przeźroczystość nie jest mu na rękę. No ale poczekam, mi się nie śpieszy. Mam nadzieję, że znajdzie czas aby odpowiedzieć.

W tym kraju jakoś tak trudno zrozumieć, ze kupowanie kota w worku to zaszłość czasów komunistycznych.


Panie Karolu. Pana akwaria zostały polecone na tym forum. Bardzo proszę się ustosunkować do mojej oferty. Jest Pan człowiekiem uczciwym?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek a wklejenia wzdłużne powinno być w tej samej odległości z jednej i drugiej strony i czy powinny być na środku?

Scraw Padło pytanie czy juz zapłaciłeś czy nie i nie mogę znaleźć odpowiedzi na to. Jak to jest z tobą?

Olo bo się zgubiłem w tych postach. Jaka jest ta twoje propozycja. W którym jest poście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kado koniecznie pisz na bieżąco jak się rozwija Twoja sprawa , bo u mnie na razie bez odzewu niestety , argumenty się skończyły czyli mogę zapomnieć o akwarium ;-(


dodzwoniłem się do Karola i mówił, że na razie nie ma takiego akwa i żebym poczekał ok. 2 tygodnie, a wtedy pogadamy, co i jak .... w sumie mam już wszystko, żeby zalać baniak, ale poczekam, bo może faktycznie chce wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.