Guban88 Opublikowano 9 Kwietnia 2013 #1 Opublikowano 9 Kwietnia 2013 Witam w akwarium dojrzewającym zaobserwowałem że na kamieniach zaczęło się pojawiać coś zielonego. Przypuszczam że są to glony ale nie wiem jakie.Dają fajny obrys skałek .Poniżej mam foto z zaznaczonymi miejscami. W realu wygląda trochę inaczej taki zielony "meszek" [102] Malawi
Slawek-meszek Opublikowano 9 Kwietnia 2013 #2 Opublikowano 9 Kwietnia 2013 Zostałem wywołany ale to nie ja, uwierz:-)
Guban88 Opublikowano 9 Kwietnia 2013 Autor #3 Opublikowano 9 Kwietnia 2013 Nie wiem jak to zdefiniować inaczej pierwsza myśl to "meszek" hehe takie delikatne zielone na razie porosło tylko na obrysach skał ale pewnie się rozrośnie [102] Malawi
eljot Opublikowano 9 Kwietnia 2013 #4 Opublikowano 9 Kwietnia 2013 http://forum.klub-malawi.pl/to-glony-identyfikacja-t11599.html Zapraszam do lektury.
Rekomendowane odpowiedzi