musical25 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Autor #21 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 stan76 dziekuję za odpowiedź Domyślam się, że akwarium jest za małe i na pewno będę kupować większe. Aby zachować te gatunki, które mam jakie minimum powinnam kupić? Czy rybki będą bardzo cierpieć jeśli będą w 112l do września, max października?
stan Opublikowano 12 Kwietnia 2013 #22 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Do jesieni na pewno wytrzymają rybki. Jeżeli chodzi o akwarium to już tak to jest z pyszczakami im większe tym lepsze bo na przyszłość stwarza to większe możliwości dla akwarysty ( w raz z jedzeniem apetyt rośnie). Minimum jak powinnaś przyjąć dla socolofi to 300l 120x50x50 oczywiście wtedy możesz zwiększyć swoją obsadę do jakiś 15 ryb łącznie.
musical25 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Autor #23 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Planowałam takie 375litrów, czyli super Na pewno na jesień kupię! Może uda mi się też szybciej
stan Opublikowano 12 Kwietnia 2013 #24 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Jak masz możliwość to postaw 450l w rozmiarach 150x60x50 lepiej prezentuje się dno w akwarium. No i przy takich rozmiarach można pomyśleć o czwartym gatunku pysków :-) !
musical25 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Autor #25 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Możliwości są, zawsze można przemeblowanie zrobić gorzej z finansami na takie akwarium
stan Opublikowano 12 Kwietnia 2013 #26 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Uwierz musical25 warto odłożyć kaskę i postawić troszki większy. Później to juz po ,,ptakach". Przemyśl to nic na szybko. Pośpiech jest wskazany przy jedzeniu ze wspólnej miski czy łapaniu pcheł na czas :-).
musical25 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Autor #27 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Pomyślę :-) Postaram się uzbierać kasę na jak największe
Perez666 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 #28 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Przywitania się już chyba skończyły, więc witam i zamykam
Rekomendowane odpowiedzi