Esus Opublikowano 12 Marca 2013 #1 Opublikowano 12 Marca 2013 Witam wszystkich Na imię mam Tomasz i właśnie pracuję nad swoim Malawi. Zarejestrowałem się już jakiś czas temu i pogłębiam swoją wiedzę czytając Wasze posty. Teraz przyszła pora na kilka pytań ale to w stosownych działach. Dziś dostałem filtr a jutro zamawiam akwarium, czyli wszystko na dobrej drodze. Mam nadzieje że w ciągu miesiąca wszystko ruszy. Pozdrawiam
aqua-fan Opublikowano 12 Marca 2013 #2 Opublikowano 12 Marca 2013 Witaj powodzenia -i zadowolenia życzę ]]
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się