waszek18 Opublikowano 16 Marca 2013 #31 Opublikowano 16 Marca 2013 Na 3 pelne doby zaciemnij. To nowe ci nie wyskocza zanim medium nie obnizy ci nieporzadanych parametrow.
moni89 Opublikowano 16 Marca 2013 Autor #32 Opublikowano 16 Marca 2013 Ok, zakryłam kocem. A jak będę ryby karmić ( czy w ogóle je karmić ? ) to zaświecić im, czy na ciemno ? No i czy przy takim zaciemnieniu rośliny mi się nie zmarnują ?
waszek18 Opublikowano 16 Marca 2013 #33 Opublikowano 16 Marca 2013 Spokojnie. Nic nie powinno sie stac. A ryby jak pare dni nie pojedza nic im nie bedzie.
richelieu Opublikowano 8 Kwietnia 2013 #34 Opublikowano 8 Kwietnia 2013 Podepnę się z pytaniem pod ten wątek: Dostałem wraz z filtrem jako gratis BIO-WKŁAD i szukając PhosGuarda na alledrogo natrafiłem na aukcje, gdzie (chyba) ten sam wkład reklamują m.in jako dobry absorber fosforanów. Stąd moje pytanie do Was praktyków, czy rzeczywiście owy wkład coś daje i mogę go włożyć do kubła, czy lepiej od razu inwestować w konkretne absorbery (seachem, jbl)? Dodam, że wchodzę na ścieżkę wojenną z sinicami
nabe Opublikowano 8 Kwietnia 2013 #35 Opublikowano 8 Kwietnia 2013 Próbowałem podobny absorber i doraźnie pomagał. Ale nic nie zastąpi porządnego odmulenia przed i po jako że PO4 będzie się kumulował głownie w podłożu.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się