ElQra Opublikowano 4 Marca 2013 #1 Opublikowano 4 Marca 2013 Witam wszystkich. Cieszę się że trafiłem na to forum. Widzę, że czeka mnie długa droga do założenia upragnionego biotopu. Po drodze mam remont mieszkania , ale już z zaplanowanym miejscem na zbiornik 120x60x50. Może dociągnę do 130x60x50, ale to kwestia negocjacji z małżonką . Póki co musi mi wystarczyć zdobywanie wiedzy dzięki Waszej pomocy, potem dopiero powolne zakupy i praktyka. Nie mogę się doczekać ( cholerny remont)... Pozdrawiam ElQra
Slawek-meszek Opublikowano 4 Marca 2013 #3 Opublikowano 4 Marca 2013 Witaj witaj:-) Spokojnie nie denerwuj się, spokój jest cnotą malawisty(akwarysty)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się