Maciej Opublikowano 25 Lutego 2013 #1 Opublikowano 25 Lutego 2013 Chyba już pora się przedstawić ;-) Akwarium po całkowitym restarcie, przednia szyba była już tak porysowana, że postanowiłem wymienić ją oraz lewy bok na opti white. Z akwarium wyleciało stare podłoże ze świderkami oraz połowa kamieni. Obecna obsada to: 1+3 P. Saulosi, 2+4 P. Acei oraz 1+1 C. Afra. W kotniku 120l czeka 11 szt. Metriaclima estherae Red-Red z tym, że mają na razie 2cm. Akwarium 420l 150x43x65 Filtracja - HW-302 (ceramika), JBL e901 (ceramika), AT-203, JVP-102 Oświetlenie - T5 1x39W PowerGlo 18000k Ogrzewanie HT-200W Dekoracje- 35kg kwarcu kreisel oraz 60-70kg serpentynitu, Anubias :oops:
krzysiek2301 Opublikowano 25 Lutego 2013 #2 Opublikowano 25 Lutego 2013 Bardzo ładne akwarium kolego, fajnie się prezentuje. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
raa Opublikowano 25 Lutego 2013 #4 Opublikowano 25 Lutego 2013 Jak dla mnie za ubogo- ja lubię na bogato :-) cóż kwestia gustu wiem wiem zaraz mnie reszta opierdzieli itd. ale dla mnie szału nie robi po prostu zwykły baniak i obsada bez szału i tyle pozdrawiam.
Maciej Opublikowano 25 Lutego 2013 Autor #5 Opublikowano 25 Lutego 2013 Dziękuję za Wasze opinie te przychylne jak i te nie Rozumiem, że Twoja obsada raa (acei, maingano, trewki) jak i akwarium jest na bogato? Każdy orze jak może. Pisze beż żadnej uszczypliwości Pzdr.
slawek gorol Opublikowano 25 Lutego 2013 #6 Opublikowano 25 Lutego 2013 Ładne akwa Do dysputy nt.obsady itd zapraszam do odpowiednich działów
Slawek-meszek Opublikowano 26 Lutego 2013 #7 Opublikowano 26 Lutego 2013 Super klimacik. Nie przesadzone z wystrojem. Rybki mają gdzie pływać. Tak trzymaj :-) Ps Jakiś korzonek by się przydał. Pomyśl nad tym
lufa555 Opublikowano 26 Lutego 2013 #8 Opublikowano 26 Lutego 2013 Bardzo ładne akwarium. Tylko jedna świetlówka 39W a świeci IMHO wystarczająco. Dobrze, że u siebie dałem LEDy bo miałem oświetlenie 2x39W na baniak 240l a to stanowczo za dużo.
krzysiutoja Opublikowano 28 Lutego 2013 #9 Opublikowano 28 Lutego 2013 Witam fajnie rybki mają dużo miejsca do pływania ,podoba mi się pozdrawiam
Maciej Opublikowano 2 Marca 2013 Autor #10 Opublikowano 2 Marca 2013 Dzisiaj do Acei i Saulosi dołączyły 2 kolejne gatunki: Metriaclima sp. Zebra Chilumba (Maison Reef), Labidochromis sp. "Hongi" (SRT). Zdjęcia za kilka tygodni Pzdr.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się