CoolPhone Opublikowano 3 Marca 2013 #11 Opublikowano 3 Marca 2013 Ładnie sobie to urządziłeś. Ryby mają sporo miejsca. Anubias wygląda trochę jak wklejony w paincie : PP <joke> 1
Maciej Opublikowano 12 Października 2013 Autor #12 Opublikowano 12 Października 2013 Dziś o 23:10 wjechał pociąg "Rybak" na tor pierwszy przy peronie pierwszym... Więcej zdjęć wkrótce ;] Ryby od Moniki Tan-Mal... zapakowane perfekcyjnie, 7 maluszków w trzech workach (podwójnych) po 14h podroży grzebacze czeszą dno jak ta lala... PS. Jeffik dziękuję serdecznie za transport ryb i mnie pijanego Maćka....
pablojogi Opublikowano 13 Października 2013 #13 Opublikowano 13 Października 2013 spoko niech się dobrze mają u Ciebie, a w to nie wątpię:-)
stan Opublikowano 13 Października 2013 #14 Opublikowano 13 Października 2013 Maćku co za grzebacze zakupiłeś ??
Maciej Opublikowano 13 Października 2013 Autor #15 Opublikowano 13 Października 2013 Stasiu są to: Lethrinops marginatus red fin o takie maluszki
stan Opublikowano 13 Października 2013 #16 Opublikowano 13 Października 2013 No Macku jak to rybsko urośnie i się wybarwi będzie super wyglądało w twoim baniaczku !
krzysiek2301 Opublikowano 13 Października 2013 #17 Opublikowano 13 Października 2013 Gratulacje Maćku Rybska superaśne!
tom77 Opublikowano 13 Października 2013 #18 Opublikowano 13 Października 2013 L.marginatus zazdroszczę Ci jak nie wiem co!! Cóż nie można mieć wszystkiego:( Ostrzę sobie zęby na zdjęcie wybarwionego samca A2 (chyba wiesz o co chodzi) - bo brakuje go w Artykule. Jak patrzę na stopkę, to obsadę masz extra. Jeżeli Twoje akwarium ma teraz wystrój jak w stopce, to przy okazji przybycia grzebaczy, zastanowiłbym się nad usunięciem dużej płaskiej skały pod prawą lampą.
crav Opublikowano 13 Października 2013 #19 Opublikowano 13 Października 2013 uśmiech z twarzy nie schodzi...ewolucja jest ogromna większe szkła, ryby inne, wiedza większa tylko tak dalej!
krzysiek2301 Opublikowano 14 Października 2013 #20 Opublikowano 14 Października 2013 Zbyszek dobrze mówi. Maciek w krótkim czasie zrobił bardzo duży progres. Fajnie, że są tacy ludzie jak Piwko na forum! Maciek będę trzymał kciuki za kolejny projekt ,,monster,,
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się