ctx8096 Opublikowano 12 Lutego 2013 #1 Opublikowano 12 Lutego 2013 Witam wszystkich. Chcę Wam przedstawić swój zbiorniczek, założony miesiąc temu. Akwarium to Juwel Rio 300, oświetlenie 2x39W T8, filtracja Fluval FX5, ogrzewanie grzałka TetraTec 300W, na dnie styropian 10 mm, grysik o średnicy 2 - 7 mm, oraz kamień wulkaniczny w ilości 35 kilogramów. Obsada to między innymi: 4x Labidochromis caeruleus 3x Pseudotropheus elongatus 4x Maylandia estherae 4 Pseudotropheus saulosi 1x Nimbochromis livingstonii 4x Aulonocara Albino I na koniec filmik ze zbiornika
slawek gorol Opublikowano 12 Lutego 2013 #2 Opublikowano 12 Lutego 2013 Witaj Obsadę nasz do przetasowania Zapraszam do zapytań w odpowiednich działach.
Tyski71 Opublikowano 12 Lutego 2013 #3 Opublikowano 12 Lutego 2013 Wystrój baniaczka ok, rybki b.ładne też dopiero zaczynam więc pozostało nam się jeszcze dużo uczyć pozdrawiam. :-)
Damian87 Opublikowano 12 Lutego 2013 #4 Opublikowano 12 Lutego 2013 Ale ten zameczek to mogłeś sobie darować
ctx8096 Opublikowano 12 Lutego 2013 Autor #6 Opublikowano 12 Lutego 2013 Zameczek to prezent od zony z przed kilku lat. Ma wartosc sentymentalna I ladnie wedlug mnie komponuje sie z kamieniami Dziekuje za mile slowa, dopiero zaczynam przygode z malawi wiec z checia poslucham dobrych rad. Przepraszam za brak polskich liter, ale pisze z telefonu. A tak w ogole to obecnie mieszkam w Uk. I troche wiecej jak za rok zamierzam ten dobytek co Wam pokazalem przewiezc do Polski. Zaczynam przygotowania logistyczne do tego wydarzenia
Damian87 Opublikowano 12 Lutego 2013 #7 Opublikowano 12 Lutego 2013 Tak jak już Sławek napisał obsada do redukcji
Perez666 Opublikowano 13 Lutego 2013 #8 Opublikowano 13 Lutego 2013 Wystrój akwa oceniam na 2/10.Czyli słabiutko, jest nad czym popracować. O obsadzie już wiesz, załóż temat w odpowiednim dziale...
ctx8096 Opublikowano 13 Lutego 2013 Autor #10 Opublikowano 13 Lutego 2013 jakiś dziwny twój venustus Co znaczy dziwny? Trochę ogólnikowe to określenie, nie wiem czy mam się martwić czy nie? -- Wystrój akwa oceniam na 2/10.Czyli słabiutko, jest nad czym popracować. Wystrój ma mi się podobać i dawać schronienie rybkom. Ale dziękuję za ocenę
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się