Skocz do zawartości

Start nowego akwa.


Tomas77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja zalalem akwarium w sobote dalem bakterie a dzis po 3 dniach wpuscilem 6 red red a w sobote reszta rybek bede informowal na biezaco co i jak sie chowa pozdrawiam,

Przeniosłem do nowego wątku, bo dokleiłeś się do cudzego i nie do końca w temacie.

Uzupełnij "ogonki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja zalalem akwarium w sobote dalem bakterie a dzis po 3 dniach wpuscilem 6 red red a w sobote reszta rybek bede informowal na biezaco co i jak sie chowa pozdrawiam,


Działasz zdecydowanie za szybko. Na Twoim miejscu wstrzymałbym się z wpuszczaniem nowych ryb do takiego "świeżego" zbiornika. Skoro wpuściłeś już jakieś ryby do akwarium to trudno - potraktuj je jako ryby "startowe", kontroluj parametry wody i czekaj cierpliwie na zamknięcie cyklu azotowego. W przeciwnym wypadku wróżę same kłopoty i posty "rozpaczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem robie experyment mieszkalem za granica i mialem tam pyszczaki w 100l akwarium (8 sztuk plus kilka malych nowo narodzonych) byle to 4 rozne rodzaje nie mialem pojecia o tych rybach i kupowalem jakie mi sie podobaly zalalem akwarium woda podgrzalem i wlalem AQUA SAFE tetry lub innej firmy tak jak kazali w sklepie 5 minut po tem wposcilem rybki i zyly poltora roku teraz zobacze co bedzie pozdrawiam


Chyba pobiłeś rekord na najdłuższe zdanie, które się jeszcze chyba nie skończyło.

Proszę używać polskich znaków i interpunkcji - ktoś to musi czytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci 10 wdechów czystego tlenu i na 1 dzień zamknę w zadymionym pokoju, zobaczymy co będzie....fajny eXperyment, nie ma co.


Za granicą czego? i co to ma do Twojego znęcania?


Nie znęcaj się nad nami i nie opisuj więcej Twoich doświadczeń sry experymentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci 10 wdechów czystego tlenu i na 1 dzień zamknę w zadymionym pokoju, zobaczymy co będzie....fajny eXperyment, nie ma co.


Za granicą czego? i co to ma do Twojego znęcania?


Nie znęcaj się nad nami i nie opisuj więcej Twoich doświadczeń sry experymentów.



witam chlopaki spokojnie chcialem napisac ze wystartowalem z akwarium tak jak to robia w stanach czyli woda temperatura uzdatniacze i reszta i ryby na drugi dzien uwiezcie ze nic sie nie dzieje ,moze te preparaty z usa sa inne nie wiem.za jezyk polski przepraszam ale duzo zapomnialem pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu w stanach musi byc wszystko duze ,szybko i duzo,wtedy wiesz ze jestes cool.Widzialem na yt filmik z niemieckiej hodowli gdzie koles stwierdzil ze pyszczaki sa najlepsze ,bo nie trzeba nic robic tylko wlac wode ,i wrzucic ryby:)

Jak dla mnie to ktos kto nie potrafi poczekac az cykl azotowy sie zamknie,nie powinnien zajmowac sie akwarystyka:)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że w USA uważają że chemia jest dobra na wszystko, jak z którymś z parametrów coś nie tak, to zawsze w sklepie znajdzie się super hiper preparat i będzie git. Widać to na różnych filmikach, w morskim korale nie chcą rosnąć, żaden problem są sztuczne jeszcze ładniejsze itp. itd.


za jezyk polski przepraszam ale duzo zapomnialem pozdrawiam

Ale przynajmniej się postaraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.