Skocz do zawartości

Kropla Malawi (112L)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze widzę, ale anubias jest posadzony w piasku. Kłącze powinno być odkryte (zielona część korzenia). Ja swoje anubiasy przymocowałam żyłką do skał i ładnie rosną.

Wezmę to pod uwagę :)

--

Mam małe pytanie odnośnie filtracji.

Tak jak na początku pisałem aktualnie pracuje u mnie jako filtr FZN-2 i ten musi zostać. A co polecacie na mechanika?? Jaki filtr wewnętrzny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie raczej Aquael circulator 1000 lub Weipro TC-1000. Weipro mam zamkniętą konstrukcje więc przy wyciąganiu do czyszczenia nie wpadnie ponownie połowa syfu, chyba że będziesz coś wkładał do środka na gąbkę Aquaela i dopiero go wyciągał bo tak to syzyfowa praca filtra skoro przy wyciąganiu spora część znowu ląduje w akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie raczej Aquael circulator 1000 lub Weipro TC-1000. Weipro mam zamkniętą konstrukcje więc przy wyciąganiu do czyszczenia nie wpadnie ponownie połowa syfu, chyba że będziesz coś wkładał do środka na gąbkę Aquaela i dopiero go wyciągał bo tak to syzyfowa praca filtra skoro przy wyciąganiu spora część znowu ląduje w akwarium.

Dzięki za radę.

Weipro nie ma chyba ruchomej głowicy a to go dyskwalifikuje. Będę musiał pomyśleć nad jakimś sposobem wyciągania Aquaela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.