mateusz1986 Opublikowano 6 Lutego 2013 Autor #11 Opublikowano 6 Lutego 2013 Tzn chodziło mi o to wybierając same duże frakcje chciałem mieć jak najmniej kryjowek,chyba ze coś nie tak myślę?może w błędzie jestem?
eljot Opublikowano 6 Lutego 2013 #12 Opublikowano 6 Lutego 2013 Jeśli chodzi o podłoże to aby ci ryby nie kopały musiałbyś dać żwir o frakcji 1-2 cm . Natomiast likwidacja kryjówek nie obniży agresji terytorialnych samców (mogą pilnować nawet z gąbki z filtra ) a zmniejszy szanse na przeżycie słabszym, gnębionym osobnikom.
firefighter1 Opublikowano 6 Lutego 2013 #13 Opublikowano 6 Lutego 2013 jak sie złapie go od góry to zaczyna sie chwiac możesz dać przyssawkę na szybę z uchwytem rurki, da Ci to kilka cm odstępu od szyby tak, że wejdzie osprzęt, a kamień o to możesz oprzeć. Mam tak u siebie.
mateusz1986 Opublikowano 6 Lutego 2013 Autor #14 Opublikowano 6 Lutego 2013 Sorki ja chyba zle zrozumialem cos...ja mialem na mysli ze zmniejszenie rewirow chcialem zminimalizowac po przez wieksze skaly(mniej przez to kryjowek przez to)...i dobrze powiedziales eljot12 co ma piernik do wiatraka:P;D a Tobie firefighter1 chodzilo ze dalbys mniej grysu tak o ta frakcje Ci chodzilo?zakrecilem sie troche,mam nadzieje ze to wyprostowalem:) -- firefighter1 zostawie tak ten kamien jak jest i zrobie jak mowisz zabezpiecze go ta przyssawk(moglbys zrobic zdjecie jak to u Ciebie wyglada?)
firefighter1 Opublikowano 7 Lutego 2013 #15 Opublikowano 7 Lutego 2013 Przyssawka z uchwytem do węży i o nią opiera się kamień, jeśli jest chybotliwy to możesz dać dwie przyssawki. Chodziło o to żeby powstała wolna przestrzeń między szybą a kamieniem a on sam żeby wyglądał jakby sam stał gdzie w rzeczywistości się opiera.
mateusz1986 Opublikowano 7 Lutego 2013 Autor #16 Opublikowano 7 Lutego 2013 Ok dzięki mam parę takich przyssawek więc coś wykombinuje
mateusz1986 Opublikowano 22 Lutego 2013 Autor #17 Opublikowano 22 Lutego 2013 Witam ponownie po dłuższej przerwie;)ale udało mi się co nie co zrobić już tzn obudowa oświetlenia zaczyna wyglądać jak obudowa bo wcześniej były to tylko listwy-pocięte pcv,nie jest jeszcze do końca zrobiona czas mnie ogranicza przy tym;/Przemyślałem co włożyć jako oświetlenie,poczytałem na naszym forum i zatrzymałem się na tym,że założę RGB ledowe oświetlenie na pilota.Poniżej można zobaczyć jak to mniej więcej wygląda teraz: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eef7619eff7c9095.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8627f74e9c3ff646.html
gregor Opublikowano 22 Lutego 2013 #18 Opublikowano 22 Lutego 2013 Widzę,że zawiasy zamontowałeś wewnątrz pokrywy,nie będą korodować?
mateusz1986 Opublikowano 23 Lutego 2013 Autor #19 Opublikowano 23 Lutego 2013 No właśnie nie wiem zobaczymy, jeśli zobaczę jakąś rdze to wymienię je na zawiasy ze stali nierdzewnej.
adamg567 Opublikowano 23 Lutego 2013 #20 Opublikowano 23 Lutego 2013 Ja też miałem zawiasy wewnątrz i już po kilkunastu dniach pojawiła się rdza :-(. Ale ogólnie wygląda na bardzo dokładnie wykonaną :-D Wysłane z mojego E10i za pomocą Tapatalk
Rekomendowane odpowiedzi