Skocz do zawartości

Malawi 325l


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o podłoże to aby ci ryby nie kopały musiałbyś dać żwir o frakcji 1-2 cm ;). Natomiast likwidacja kryjówek nie obniży agresji terytorialnych samców (mogą pilnować nawet z gąbki z filtra :)) a zmniejszy szanse na przeżycie słabszym, gnębionym osobnikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ja chyba zle zrozumialem cos...ja mialem na mysli ze zmniejszenie rewirow chcialem zminimalizowac po przez wieksze skaly(mniej przez to kryjowek przez to)...i dobrze powiedziales eljot12 co ma piernik do wiatraka:P;D a Tobie firefighter1 chodzilo ze dalbys mniej grysu tak o ta frakcje Ci chodzilo?zakrecilem sie troche,mam nadzieje ze to wyprostowalem:)

--

firefighter1 zostawie tak ten kamien jak jest i zrobie jak mowisz zabezpiecze go ta przyssawk(moglbys zrobic zdjecie jak to u Ciebie wyglada?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyssawka z uchwytem do węży i o nią opiera się kamień, jeśli jest chybotliwy to możesz dać dwie przyssawki. Chodziło o to żeby powstała wolna przestrzeń między szybą a kamieniem a on sam żeby wyglądał jakby sam stał gdzie w rzeczywistości się opiera.

post-12700-14695713691314_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie po dłuższej przerwie;)ale udało mi się co nie co zrobić już tzn obudowa oświetlenia zaczyna wyglądać jak obudowa bo wcześniej były to tylko listwy-pocięte pcv,nie jest jeszcze do końca zrobiona czas mnie ogranicza przy tym;/Przemyślałem co włożyć jako oświetlenie,poczytałem na naszym forum i zatrzymałem się na tym,że założę RGB ledowe oświetlenie na pilota.Poniżej można zobaczyć jak to mniej więcej wygląda teraz:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eef7619eff7c9095.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8627f74e9c3ff646.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.