Jump to content

Azoo Psb


czendlik82

Recommended Posts

Nie stosowałem, ale czytając "osiągnięcia firmy" którymi chwali się na swojej stronie internetowej raczej nigdy nie skorzystam z ich usług tak dla zasady


2001Utworzenie centrum bio-technologi Wu-Gu Bio-Tech i wprowadzenie w pełni fluorescencyjnej, transgenicznej ryby TK-1. Wprowadzenie mikrobiologicznych uzdatniaczy wody.


2002Stworzenie pierwszego na świecie transgenicznego gatunku ryby Muscle-Fluorescent Albino Zebra Fish TK-2. Stworzenie pierwszego banku ryb.


2003Zakończenie pierwszego na świecie bi-fluorescencyjnego genu i gatunku Bi-Fluorescent Gene Transgenic Albino Zebra Fish TK-3. Uzyskanie ISO 14001. Nagroda „The 10th Enterprises Innovation Research”. Nagroda „ National Biotechnology & Medical Care Quality”. Gorąca innowacja w magazynie „Time”.


2004Zwycięzca tajwańskiego symbolu doskonałości „Taiwan Symbol of Excellence”. Pomyślnie zakończona aplikacja tworzenia transgenicznych gatunków ryb.

Link to comment
Share on other sites

Ok, rozumiem Twoje prawo.

Jednakże

Po pierwsze nie podoba mi się zabawa w Boga i tworzenie sztucznych tworów, wiec nie mam zamiaru współfinansować tego procederu

Czy to samo powiesz o np. insulinie którą wytwarzają organizmy zmodyfikowane genetycznie (GMO), a która bywa niezbędna osobom chorym na cukrzycę?


Po drugie nie ufam firmie która bawi się w takie rzeczy że nie dodaje czegoś ekstra do swoich pokarmów i innych produktów

No cóż tu już należy wierzyć lub nie firmie w to co pisze na opakowaniach.

To że firma "bawi się w takie rzeczy" lub nie, nie znaczy że oszukuje klientów i dorzuca coś "ekstra" do swoich produktów.

Grzesiekk proszę nie traktuj mojego postu jako zaczepki lub ataku.

Trochę się w temacie GMO orientuję i zawsze mnie zastanawia dlaczego ludzie widząc lub słysząc GMO dostają białej gorączki :)

GMO ma zarówno pozytywy jak i negatywy.

Sorry za OT

Co do AZOO PSB sam jestem ciekaw jak by to się sprawdzało

Link to comment
Share on other sites

IMHO mało prawdopodobne aby preparat na bazie bakterii usuwał azotany w środowisku "tlenowym". Bakterie które za ten proces odpowiadają to beztlenowce a o strefy beztlenowe w przypadku ryb kopiących jest dość trudno (i są one niepożądane) . Możliwe że wyhodowali jakiś nowy rodzaj bakterii które z tym sobie radzą, choć wątpię bo wspominają również o usuwaniu siarkowodoru który tworzy się w "strefach beztlenowych".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Czy ktoś stosował ten preparat? Zamówiłem przez neta na wypróbowanie i opakowanie przyszło rozszczelnione, sam płyn wali jak psie g... i zastanawiam się czy to w ogóle jeszcze się do czegoś nadaje, kilka rodzajów bakterii stosowałem ale tak nie waliło jeszcze nic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.