crav Opublikowano 18 Października 2013 #171 Opublikowano 18 Października 2013 U mnie po pokrywą 9 cm spaliło się 5 szt. Grzeją dosyć mocno...światło fajne, ale do oświetlenia bramy garażu, a nie ryb . Oczywiście to tylko moje zdanie.
lukaszra Opublikowano 18 Października 2013 #172 Opublikowano 18 Października 2013 co sie spalilo 5 sztuk ?? tych oswietlaczy ?? slim czy grube ?
adamg567 Opublikowano 18 Października 2013 #173 Opublikowano 18 Października 2013 U mnie świecą już 1,5 roku i jak na razie wszystko cacy :-) jedyne co muszę robić to raz na jakiś czas skrobać kamień z szyby - ale to pewnie przez to że lampy mam zamontowane 1cm nad taflą wody ;-)
Bialy73 Opublikowano 18 Października 2013 #174 Opublikowano 18 Października 2013 Ja dzisiaj zamontowałem moje dwa naświetlacze wymieniłem diody na 12000k i jestem z nich bardzo zadowolony.
crav Opublikowano 18 Października 2013 #175 Opublikowano 18 Października 2013 2 grube, 3 slim w tym jeden 20w. Przyznam, że akwarium fajnie wygląda, cena też jest zaletą, prodożerność również, ale ryby wg mnie kiepsko w tym oświetleniu wyglądają. U mnie było po prostu za mało miejsca na nie i się pzregżewały...
stan Opublikowano 18 Października 2013 Autor #176 Opublikowano 18 Października 2013 Ja dzisiaj zamontowałem moje dwa naświetlacze wymieniłem diody na 12000k i jestem z nich bardzo zadowolony. Jak bys mógł to zapodaj filmik na you tubie. Chciałbym zobaczyć jak to wygląda w realu, bo zdjęcia przekałmują.
gregor Opublikowano 18 Października 2013 #177 Opublikowano 18 Października 2013 Zobacz sobie u cmyka.
JemioloSeba Opublikowano 18 Października 2013 #178 Opublikowano 18 Października 2013 Bialy73 a napisz jeszcze czy montowałeś jakiś dodatkowy zasilacz. Linki do allegro już nie działają to jeśli możesz to prześlij je ponownie. Ja znalazłem coś takiego ale w opisie jest coś o wymianie zasilacza: Dioda LED 10W biała 12000K / 14000K (do akwarium) (3627969244) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img02.allegroimg.pl/photos/400x300/36/27/96/92/3627969244@@AMEPARAM@@02@@AMEPARAM@@36/27/96/92@@AMEPARAM@@3627969244 No i koleś ma 12000k i 14000k...
lukaszra Opublikowano 18 Października 2013 #179 Opublikowano 18 Października 2013 nie zasilacz !!! to sa lampy na 220v tylko trzeba kabel dobrac bo w koplecie jest tylko kawalek -- dołączony post: Bialy73 a napisz jeszcze czy montowałeś jakiś dodatkowy zasilacz. Linki do allegro już nie działają to jeśli możesz to prześlij je ponownie. Ja znalazłem coś takiego ale w opisie jest coś o wymianie zasilacza: Dioda LED 10W biała 12000K / 14000K (do akwarium) (3627969244) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. No i koleś ma 12000k i 14000k... ja wzialem 12 000 jest biale w widmie widac lekko niebieskie
JemioloSeba Opublikowano 18 Października 2013 #180 Opublikowano 18 Października 2013 Posiadam już naświetlacz LED 10W. Rozumiem, że kupuję tylko diodę za 14zł + pastę i tyle? Na aukcji, którą podałem koleś pisze o jakimś zasilaczu stałoprądowym. Ja obecnie mam to podłączone bezpośrednio pod 230V bez żadnego zasilacza. Czy dobrze to rozkminiam? Wymiana diody + pasta i tyle? Ps. Czy może ktoś podać link do aukcji z tymi diodami? Chyba, że to co podałem jest OK?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się