to że zalegają na dnie to cyrkulacja (może być winna dekoracja) możesz pokombinować z ustawieniami wylotów filtrów np. jeden z nich skierować w dół :?: ,
to że pływają to moim zdaniem zbyt rzadkie gąbki które zbierają to co grubsze a drobiny wylatują :|
Ryb też sporo