Skocz do zawartości

zdrowy_zab

Użytkownik
  • Postów

    1 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdrowy_zab

  1. Nie ten biotop
  2. 2/3 lata temu chodziły po niecałe 100zł
  3. http://forum.klub-malawi.pl/obsady-zbiornikow-2013-t21076.html Saulosi dałby radę z tą zebra, callainosem.
  4. Tropheus - nie ten biotop. Reszta ryb możesz (maylandia to stara nazwa, aktualnie stosujemy "Metriaclima" ) Popatrz na bazę ryb, forum. Muszą pasować żywieniowo. Oraz napisz, która dokładnie zebra.
  5. zdrowy_zab

    moje pierwsze

    Uzupełnij dane, w przeciwnym wypadku zdjęcia wyleci.
  6. Metriaclima chilumba Maison Reef Pseudotropheus sp. Acei Nie ta dieta. Fryeri, yellow i afra zmierzają w dietę mięsożerną, więc te 2 gatunki odpadają. Uzyj naszej bazy ryb W 720l możesz nieźle poszaleć.
  7. Przeniosłem do nowego tematu. Teraz możecie pisać bez ograniczeń (oczywiście na temat)
  8. Jest dobrze
  9. No i tutaj pies pogrzebany...(odsyłam do FAQ). Ryby Najlepiej byłoby oddać na najbliższy czas (niedojrzałe akwa + 9 godzinne braki prądu, nie wróżą nic dobrego). Jeśli sytuacja byłaby ustablilizowana, w takim przypadku najlepiej byłoby ceramike (czy to, co masz jako filtracje biologiczną) przełożyć do akwarium.
  10. Nijak ma się to prawo fizyki, do naszej mocnej cyrkulacji
  11. Kwestia oświetlenia, jest dla ciebie, pyszczakom to lata koło ogona
  12. Jeśli chcesz taki zbiornik, otwarty, to proponuję HQI (2x70w). Będzie naturalnie Czy wybierzesz T5, hqi czy ledy, to już twoja wola. Poczytaj, jest trochę tego na forum
  13. Przejrzyj forum, jest pełno opisów, schematów itp
  14. Dokładnie, tło to niebieska folia, ale domyślam się, że nie o nią się rozchodzi
  15. Replica Texas Holey Rock Aquarium Decoration Great for Cichlids 042 | eBay Gra (cenowo) nie warta świeczki
  16. Te białe (tylko na początku) kamienie to wapień filipiński.
  17. zdrowy_zab

    Filtracja biologiczna

    Zastępuj częściowo gąbkę ceramiką, nie wszystko na raz
  18. Gratulacje przedsięwzięcia
  19. Czy będzie jedna ryba, czy cztery, miejsca i tak będzie mało. Ogólnie przyjęte minimum dla małego gatunku (1+3) to 80x35cm pow dna. Piasku dajemy 5-10cm. Na białym kwarcowym będzie widać każde zanieczyszczenie.
  20. Samo akwarium jak i wykonanie ładne, schludne. Niestety wymiary nie są do zaakceptowania dla pyszczaków
  21. Pewnie efekty walk. W zależności jaki jest jest stan, jeśli nie jest gnębiona, to możesz ją zostawić w akwarium ogólnym.
  22. Tematów o czyszczeniu było sporo, ale nigdzie nie było ankiety aby ukazać jasno na białym, co jest najpopularniejsze +aby dowiedzieć się, czy gąbki są "mniejszością" (stan )
  23. Nie ma tam stricte roślinożerców, więc po co im veggie deluxe? Jako rośliny imho spirulina wystarczy.
  24. Dainichi veggie FX, osi vivid color (na wybarwianie), osi spirulina (tropical w ostateczności też może być), Naturefood Premium Cichlid Plant. To takie na szybko potrzebne (nie muszą być koniecznie wymienione). Dlatego z tego co wyżej podałeś, wziąłbym tylko osi vivid color.
  25. Załóż nowy temat, tam podaj wszystkie wymagane dane. Trochę to dziwne, że co miesiąc pada jedna. Bo to wyklucza zatrucie nh3/no2 (czyt. niedojrzałego zbiornika). Oraz koniecznie napisz czym i jak karmisz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.