Witam
Mam problem i nie wiem z czego
W sobotę robiłem podmianę wody w akwarium 160l około 40% testy NO2 wykazywały około 0,05 przed podmianą więc postanowiłem podmienić wodę
Wpadłem też na pomysł że dawno nie ruszałem piasku na dnie więc w między troszkę go wymieszałem.
Dzisiaj coś mnie podkusiło i zrobiłem test NO2 i pokazał mi 0,3 byłem w szoku nie wiem co robić od soboty do dzisiaj nic nie robiłem
Zapomniałem wyczyścić filtr wewnętrzny który nie był myty od dwóch tygodni
Czy przyczyną wzrostu NO2 był nie umyty filtr czy wymieszanie piasku bo poza tym od soboty do dzisiaj nic nie robiłem.
Jak zobaczyłem takie NO2 to podmieniłem 50% wody ale co dalej
Co mam teraz zrobić?