Jeśli chodzi o afrykarium, to myślę, że w moim domu znalazłoby się na nie miejsce. A i blisko Częstochowy mieszkam, to "2 pielgrzymki na raz" możnaby robić :mrgreen:
Osi cichlid flakes i vivid color to też mięsny ( http://wiki.klub-malawi.pl/index.php/Pokarmy )
Coś dla urozmaicenia możesz podać (np dainichi veggie FX czy inny) pamiętaj tylko o odpowiednim karmieniu
Nie utrudni, natomiast wysokość jak na warunki malawi jest troszkę za duża Oczywiście, nie będzie źle, jeśli będzie, natomiast 70cm wysokości wyjdzie drożej, a ryby nie będą wykorzystywać górnych partii. Acei do zbiornika jest za małe.
Nikt tego tutaj nie pochwala
Do takiego zbiornika, aulonocary są za duże, więc na dzień dobry odpadają
Ale jakiś mały haremik jednego gatunku, owszem (patrz dział obsada).
Wybarwianie to podstawa. Poczytaj FAQ. Natomiast czy ryby są czyste gatunkowo stwierdzić nie potrafię
Zapraszam do zapoznania się z FAQ, forum.
Zamykam