Skocz do zawartości

zdrowy_zab

Użytkownik
  • Postów

    1 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdrowy_zab

  1. zdrowy_zab

    Ps.saulosi+rdzawy

    2x - 2 razy 2x dziennie - 2 razy dziennnie 3x dziennie - 3x dziennie
  2. Obsada jak najszybciej do zmiany.
  3. To trzeba po prostu wytłumaczyć, włożenie któregoś gatunków po prostu je zamęczy i prędzej czy później padną. I na tym forum nikt Ci nie powie, że coś z tanganiki czy czegośtamjeszcze połączysz z malawi. Takie coś, świadczy tylko o niedojrzałości do hodowania zwierząt. A w tej obsadzie, acei jest do oddania. A pyszczaki mam nadzieję trzymasz w układach 1 samiec 3 samice, a nie na odwrót (przyjelo sie, iz 1+3 to (samiec/samice).
  4. Ale to tylko samce To też samce kolorowe, samiczki śledzie Astatilapia Caliptera, może któraś z afr, coś z nonbmuny, np protomelas. Przy tej długości, ja bym dał 60cm, lepiej dla nonmbuny, jeśli chciałbyś ją. To już sam określ jakis gatunek prócz yellowków, jaki Ci sie podoba
  5. http://www.wprost.pl/ar/381935/Peklo-akwarium-z-rekinami-Sa-ranni/
  6. Zakupic wiarygodny test no3.
  7. No3 samo nie spadnie (do tego potrzebne są bakterie beztlenowe, np denitryfikator) Bardzo dobrze Testy zoolek okłamują no3, lepiej zaopatrz się w jakiś lepszy, np jbl Bo no3 na poziomie powyżej 50 to już dużo.
  8. zdrowy_zab

    Odchody

    Zewnętrzny jako mechanik to zły pomysł. Kup mechanika koło 1000l/h-1500l/h. Schowasz za jakimś większym kamieniem i będzie git.
  9. Rdzawe też mogą być. 12-13 ryb będzie ok. A jeszcze co do ukladow czy ilosci samcow...ty sobie możesz planować, ryby zrobią po swojemu
  10. Od dawna wiadomo, ze red pasuje do 150cm, a na siłę, do 240l, ale jednogatunkowo.
  11. Red red za duży. Saulosi zredukowalby do 2 samcow....a co do drugiego gatunku...może któraś z afr? (cynotilapia afra).
  12. Jak będziesz odpowiednio karmił, odpowiednim pokarmem i w wodzie nie masz ścieków, to nic Ci cie grozi.
  13. dokładnie, albo uryna albo gupiki.
  14. zdrowy_zab

    Operacja Malawi

    Ja polecam kombinacje HW-302 (ew hw-303) + AT-203 Ale jeszcze lepsze będzie 120x50x40 lub 120x50x50 :D
  15. zdrowy_zab

    Operacja Malawi

    Możesz tak zrobić, w malawi oswietlenie to rola mało znacząca
  16. zdrowy_zab

    Operacja Malawi

    Max 2 gatunki. To co podaliśmy, możesz sobie wybrać. A obsada to chyba najważniejszy element w akwarium, więc to powinna być twoja decyzja. Pooglądaj galerie, youtube...nic na szybko . A ilościowo, myśle, że 1+4 z 2 gatunków będzie ok.
  17. zdrowy_zab

    Operacja Malawi

    wszystkie aulonocary z góry sobie odpuść. Może Cynotilapia sp. Hara + ...(np. saulosi lub msobo magunga lub labidochromis caeruleus)
  18. zdrowy_zab

    Operacja Malawi

    Pooglądaj galerię.
  19. Hehe, tematyka i opis..mój nick wyraża więcej, niż 1000 słów :D
  20. zdrowy_zab

    Operacja Malawi

    Kamienie, to już twój gust i twoja wola Pooglądaj zdjęcia w galerii i sam dokonaj wyboru Flora i fauna...to też ty musisz się opisać, jakie gatunki Ci się podobają. Takie do 11, max 12cm będą ok
  21. zdrowy_zab

    projekt fishroomu

    Też mam coś podobnego...ale nigdy bym nie wpadł na pomysł, że mogę to nazwać "fishroom" :D "...wpuścic tutaj samice, która sie rozmraża...yy rozmn y..ma wypuścić jajka" :D
  22. "Po samicy WF, samcu F1"
  23. A ja z innej beczki. 120l i Aulonocary...
  24. [ame] [/ame]
  25. Ciekawe, jak z ceną Myslę, ze to idealne rozwiązanie dla wszystkich "ciotek kulomaniaczek" (i małych dzieci) Przy okazji zwierząt [ame] [/ame]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.