Skocz do zawartości

czester_

Użytkownik
  • Postów

    3 663
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czester_

  1. Krewet nie będzie na 70%. Muszlowce raczej;) Ale możesz podawać chyba, chrupią aż miło:D
  2. Mase już o tym było. Wybarwianie może trwać nawet ponad rok czasu. To zależy od wielu czynników.
  3. czester_

    Strukutra plci...

    A u mnie nic jeszcze nie przeżyło:P
  4. Ok znalazłem o parametrach, już trochu wiem;)
  5. ee dlaczego za dużo.. w sam raz, nic na piach nie spada. Ze świdrami problemu nie mam, poprostu są gdzieś pod piachem i nikomu nie przeszkadzaja. Może źle napisałem ale no nie policze ich;) plagi także nie ma. JESt idealnie;)
  6. Wlącz sobie o 3 w nocy światło w akwarium to sie przerazisz;) Ja wsadzałem ze 20, a teraz Ci tego nie policze choć żadniego nie widać.
  7. Kurka no do was mam zaufanie i bzdur o muszlowcach mi nie wciśniecie. 30l mało to kupiłem 50:P Więcej się nie da.. tylko mnie ta kaskada zastanawia... w sumie jak tak oglądam to ludziska mają tyle samo objętości w kaskadzie co ja w dwóch pojemnikach... Dobra nie to nie... szukam forum muszlowcowe:D Zreszta i tak niedługo kubeł do niego przyjdzie... ja tam nie bede na zdrowiu ryb oszczędzał. JAkiegoś fluvalka szukam:P Chyba że kto ma takiego malutkiego?
  8. MAła zmiana planów. Czester kupił już prawie akwa 50l z obudowa i grzałeczka za śmieszna kase. Tak więc co moge wsadzić? Tak ja wiem że to forum malawi ale nawet sobie nie wyobrażacie jak to jest nie miec akwa przez 4 dni w tyg. jak normalnie przez ponad 10 lat zawsze cos było. Spać się nie da:D Aaa i słuchajcie.. kaskady jeszcze nie mam ale mam aquale turbo 650. Ten filtr jak i mój turbo miały standardowo pojemniki na bio. Turbo miał pół litra, a 650 ze 250ml. Jak bym tam ceramike upchał to da rady? Przynajmniej narazie czy szukać kaskady? I co z wodą mogę zaszczepić bakterie z mojego akwa?
  9. KArmiłem krewetkami póki kolega sie nie dowiedział co z nimi robie
  10. zjadły by ale nie wszystkie... nie wiem ile w tym prawdy ale wybarwiają sie po tym:) W jakimś pokarmie krewetki były właśnie.
  11. ja bym tetre brał.. ten jbl miał jakąś wade fabryczna. Nie wiem jak jest teraz.
  12. zrób dwa dni głodówki to kazdy jeden sie schowa:P
  13. musze pomyslec bo dwa nie stana:P
  14. taa ja malawista jestem wiem jak to sie odbywa:D Dalej myśle o krewetach. Rozumiem ze masz albo wiesz o muszlowcach troche. Jak jest z tymi uwarunkowaniami. Czy posiadając wiedzę z dzieddziny malawi postawie dobry zbiornik? W pale mi sie nie mieści ze kaskada starczy. Zreszta do krewetek to samo:) Aha kasa też gra role;) Wydaje na pysiaki a to ma cieszyc oko i nie pochłaniać pieniedzy.
  15. tzn parka bevisów? jak u nich z filtracja? wydaje mi sie jednak ze 30l malo na te biedactwa
  16. ale 30l mi nie starczy
  17. Muszlowce są zbliżone zachowaniami do pyśków ale nie do końca. Boje się że było by to na zasadzie jak narciarz próbuje sił na snowboardzie. Ale nawet dużo nie czytałem i nie chce mi sie:P Mam 3 akwa po 30 pare litrów i na krewecie beda w sam raz, a miejsca duzo nie mam:) Stronka fajna poczytam. Jakby ktoś jeszcze trzymał było bi miło;)
  18. Szczerze mam dylemat.. ale chce spróbować z czymś bardziej zielonym. No i mam 3 nieuywane akwaria nie chce i nie mam miejsca by kupywać więszke. Muszlowce są oki ale mam pyszczaki:)
  19. No ja ci powiem ze o tego fluvala to sie rozpłacze za chwile:)
  20. Wojtku ale kolega chyba linka zmienił.. ( wyedytował) bo wcześniej był link do fluvala 305 który nowy poszedł za 200zł i to o nim mówiłem. Więc prosze o wytłumaczenie
  21. ło kurka ale tani:O właśnie bije głową w ściane że to przegapiłem:(
  22. Słuchajcie... z racji że mieszkam w krk i prawdopodobienstwo ze bede miał jedno mieszkanie przez rok jest nikłe postanowiłem założyć jakie 30l z kreweciami. Obserwowałem je ostanio i nie sa takie złe:) Niestety pyszczaki na wynajmowanym mieszkaniu studenckim to za duży problem dlatego niech pływają sobie spokojnie w domku, ale tutaj także chcę jakiś chlupot. Na poczatku miały być muszlowce ale sprawa sie inaczej potoczyła. Czy ktoś trzyma? Podzieli sie doświadczeniami? Ew. link do dobrego forum by co poczytać?? W głowie mi sie nie mieści bowiem ze 90% ludzi ciągnie na wewnetrznym z malutkim wkładem bilogicznym albo wogóle... dlatego jeśli ktoś ma dojście albo sam trzyma chętnie poczytam i posłucham:) Oczywiście number one są moje kochane pyśki i ich nigdy nie zdradze ale niestety nie ma co ukywać nie dam rady trzymać ich w Krk.
  23. Mam około 20 rónych pokarmów i inni apewne także więc jak to rozkładasz wtenczas?
  24. Z tym że karmienie w wyżej wymieniony sposób jest kosztem innych ryb. Raz dziennie na dłuższą mete to chyba mało.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.