Jump to content

akwa po zmianach dekoracji..

slawek gorol
 Share


450l.150x50x60 m.e. red-red, ps. saulosi, l.hongi srt,l .fuelleborni OB super orange oswietlenie 2x36 zwykla filtr: wew resun 2000 l/h , kubel fluval 304, kamienie - jakies lupki i piasek


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

Teraz mi się znaczniej bardziej podoba :D ,w porównaniu do poprzedniego wystroju nie wiele kamyków przybyło ,ale jaka zmiana jakościowa-już nie ma takiej smutnej pustki :mrgreen:

Link to comment

Akwarium bardzo.Zaskakujący układ kamieni, dyskretne tło tworzące wrażenie niezgłębionej otchłani,szyby wyczyszczone do zdjęcia na połysk i pozujące ryby ujęły me serce.Jakby granatem z Niassa oderwane, brawo. Ok, powaga. Sliczne, proste, nie naćpane niepotrzebnych szczegółow. Daję maksymalną notę.

Link to comment

Zdecydowanie fajniej niż poprzednie. Szkoda, że tło nie jest w środku akwa, teraz ryby odbijają się w tylnej szybie

Link to comment

Bardzo ładne podłoże: super współgra z kamieniami i w dużej mierze odpowiada za fajny klimat baniaka.Minus za ryby odbijające się w tylnej szybie.Wymiana świetlówek na pewno dałaby pozytywne efekty.

Link to comment

Ogólne wrażenia estetyczne są pozytywne. Mały minus za tło i oświetlenie. Tutaj w zupełności zgadzam się z opiniami kolegów. Szczególnie to oświetlenie jakieś takie bez wyrazu. Wcześniej świeciła power-glo....?

Link to comment

Fajne duże skałki i ułożenie też ciekawe.Mnie się nawet to podłoże podoba.Jedyne co mnie razi to tło i związany z tym fakt,że ryby odbijają się w tylnej szybie.Wydaje mi się, że byłoby ciekawiej,gdybyś na tył nakleił czarną folię matową.

Link to comment

hehe.. na podlozu piasek wislany... co do tla.. spokojnie.zywica juz sie zamawia :wink: cierpliwosc jest cnota akwarysty...wiec prosze nie naciskac :mrgreen: tak.power glo swiecila ale ja spalilem jak chcialem podlaczyc statecznik, ktory byl wlaczony do pradu i nie ta dziura co trzeba :mrgreen: coz.. bywa :P

Link to comment

cytuje cie "Ech podłoże tragedia mało kryjówek ryby maja oświetlenie zmień".. nie rozumie twojego zdania.. nie sklei sie kupy merytorycznie.. polecam nie pisac jak sie nie zna podstawowych zasad jezyka polskiego........ btw.. opinia "nowych" i "okazjonalistow" lata mi.. pozdro mlodzi !

Link to comment

Powiem szczerze ze twoje pierwsze akwa (image) zainspirowalo mnie do postawienia malawki kiedys podczas przeszukiwania google znalazlem twoje zdjecie itak po 12 latach przerwy postawilem nowe akwa .Ten image jest owiele lepszy Pozdrawiam .

Link to comment

Bardzo fajny zbiornik Sławek :D 9 dlatego, że moim zdaniem (tylko moim 8) jest troszkę za ciemno w tylnej części akwa. Pozdro!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.