Jump to content

Nowe po zmianie

eljot
 Share


Akwa 240 l 120x40x50 kubeł Unimax 250 profesional wewnętrzny Unifilter 1000 UV oświetlenie 2x30W Power-glo i opti blue tło struktura dno piach kwarcowy wapienie kilka roślin 1/ Labidochromis Caeruleus 2/ Ps. Saulosi coral 3/ Metriaclima callainos Zmienina prawa strona po zmontowaniu dodatkowej głowicy do poprawy cyrkulacji


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

Pewnie tak zrobię jak znajdę jakiś ciekawy wapień ale następna demolka to już chyba jak saulosi podrosną i trzeba będzie wyłowić nadmiar :)

Link to comment

Glony ci kolory "wyrównają", a jak włożysz później wapień to dopiero będzie bił po oczach. Rozumiem, że ice blue zidentyfikowany? Jeśli tak to może zmień mu nazwę na Metriaclima callainos. Ogólnie fajnie :wink: Tło jakiej firmy?

Link to comment

Nazwa zmieniona niby ta sama ryba ale krócej się pisze :wink: Właśnie myślę że glon da radę :) ale zobaczymy Tło z pianki fajne bo cienkie nie zajmuje wiele dna firmy nie znam zakupione podobnie jak akwa i pokrywa w sklepie Malawi polecam :)

Link to comment

Przemyślane, poukładane i zrealizowane z pomysłem. Wystrój bardzo mi się podoba, bez zbędnej ekstrawagancji i udziwnień, tak jak powinno być.Za jakiś czas glony itp porosną kamole i tło tak jak pisali poprzednicy. Ogólnie bardzo przyjemnie wyglądający zbiornik pewnie przez zachowane odpowiednie proporcje. Podobają mi się ciemne baniaki i daję 7/10. Powodzenia w malawieniu!

Link to comment

Mi się podoba,przemyślana aranżacja ,środek pusty tworzy przestrzeń,obsada niezbyt liczna to i skałek powinno wystarczyć na rewiry.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.