Jump to content

nowe zdjecie

mariusz_07
 Share


Akwarium- 240l (120x40x50)PROFILOWANE Filtracja- Wew.UNIFILTER 1000 Zew. FLUVAL 305 Oswietlenie- Przód Sylwania Grolux Tył Sylwania Aquastar Podłoze-piasek Grzałka- Hagen 250w Tło- Strukturalne Rośliny- Anubiasy , Cryptocoryna Kamienie- Około 45kg serpentynitu Obsada po redukcji- JEDNOGATUNKOWE PSEUDOTROPHEUS SAOLUSI 4+8


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Bardzo przyjemny baniaczek,a bez zieleniny byłby jeszcze fajniejszy. Nie bardzo rozumiem opinię przedmówcy, może kolega rozwinąłby nieco swoją wypowiedź, moim zdaniem obsada jak najbardziej trafiona.

Link to comment

Rozwijam nieco swoją wypowiedż. Chodzi mi o to, że kolega Mariusz-07 od 23.03.2009 zmienia aranż swojego zbiornika już(albo dopiero)po raz piąty i nie zazdroszczę pływającym tam rybom.

Link to comment

Coraz lepiej ci to wychodzi, ale jeśli trenujesz do jakiegoś turnieju Aquascapingu lepiej rób to w akwarium bez pyszczaków ;)

Link to comment

Fajne gdzie schowałeś sprzęt :?: Obsada fajna i nie za dużo bo twój baniaczek to nie 240 a 200 :) profil robi swoje

Link to comment

Mnie się podoba.Ja bym już nic nie zmieniał,tylko zaczekał,aż porośnie glonem.Ja lubię zieleninę,a tutaj nie jest jej przesadnie dużo.Tak już zostaw i wrzuć kolejne zdjęcie dopiero z glonem na tle i kamieniach :)

Link to comment

ładne ... i starczy ;) dla ryb każda przebudowa zbiornika to trauma ... na prawdę nie warto próbować osiągnąć ideału już ze zwierzakami w środku ... przystopuj bo może z punkt wyżej jeszcze podejdziesz ale poco ... akwarystyka to nie tylko konkurs na najpiękniejsze akwa

Link to comment

Wszystko wycyzelowane i poukładane aż się świeci :p Chyba cel osiągnięty? Niełatwo zagospodarować coś takiego jak profil a tobie udało się to bardzo sensownie i estetycznie.Tylko ciekawe, czy mechanik ciągnie kupska odpowiednio mocno kiedy jest tak zabudowany kamieniami.A odmulanie i usuwanie syfu z miejsc między kamieniami, który rychło sie tam nagromadzi - nie zazdroszczę. Piach jak dla mnie zbyt jasny, ale ujdzie.Proponuję niczego już nie ruszać i zaczekać aż się wszystko zestarzeje, dojrzeje i nabierze jednakowych kolorów jak na dnie jeziora a nie w baniaku ze snu Amano. W międzyczasie wyrzucić te zielsko :>

Link to comment

dziękuje wszystkim za komentarze i sugestie :D nic juz nie zmieniam zrobiłem redukcje i przy okazji dołożyłem kamoli i na tym koniec :D teraz tylko czekac na glon :)

Link to comment

Jak juz dojdziesz do wniosku, ze nie podobaja Ci sie rosliny a akwarium zarosnie - bedzie super. IMO cos jak aarsetowe designy. Daj zdjec ie jako posornie glonem, posypia sie 9 i 10 :)

Link to comment

Mi się podoba, przyjemne dla oka. Minusem na pewno jest ilośc kamienia, mechanik ma ciężką robotę. No i jeśli faktycznie jest to kolejna w tak krótkim odstępie czasu zmiana, to daj rybom odpocząć.

Link to comment

Podoba mi się :D I obsada i wystrój:) Nawet te rośliny pasują:) Nie lubię punktowania , więc ode mnie punktów nie dostaniesz , ale baniaczek ciekawy:)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.