Jump to content

pierwsze malawi 112 l.

mario1977
 Share


112 l 80x35x40 filtr wew. podłoże piasek kwarcowy dekoracje piaskowiec 5 szt labidochromis caeruleus


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

Pokombinuj z kamlotami, tak jest malo naturalnie, jak Ci sie podoba to i wszytsko w jak najlepszym porzadku. Brak palskich lupkow na + Na - Brak filtra zew. dziwne ulozenie kamlotow tapeta/tlo

Link to comment

Nigdy nie miałem 112 ale oglądając niektóre dokonania w galerii uznaję,że bardzo dobrze bo w takim małym akwa niczego sensownego nie da się zrobić. Nieee, oczywiście gadam głupoty. Można było lepiej. Można te całkiem niezłe kamienie rozsypać naturalniej, dorzucić jeszcze z pięć.Ale skoro ci się podoba - rybom bez różnicy, aby miały kryjówki. Dwa: to malawi, więc należy się mocna filtracja biologiczna - u Ciebie brak i to w sumie największy problem. Po trzecie i ostatnie, fajnie ze zdecydowałeś się na 1 gatunek, ale przemyśl te yellowy. Dorosłe rosną wielkie i się tam zwyczajnie będą męczyć.

Link to comment

FILTRACJA!!! Nawet przy tak niewielkich wanienkach i niewielkiej w nich obsadzie zewnętrzny być powinien. Poza tym, to profil, więc nawet nie ma 112 literków..., choć jak na pięć sztuk yellowków powinno wystarczyć. Jak zauważył wcześniej Kolega Nabe, ważne, by ryby miały gdzie się schować, a w zasadzie samice. Dołóż kilka kamieni z boków bańki, a ukryjesz osprzęt i optycznie zwiększysz zbiornik. Poza tym, przy obecnym oświetleniu, a pewnie to standardowa świetlówka, bądź jakieś SUN..., żółte fiszki zlewają się z kamieniami. Tu jednak pomoże glon, który zmieni kolor piaskowca. Jednak do porządnego wzrostu glonów potrzebna jest dobra filtracja i tu się koło zamyka... Pozdrawiam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.