Jump to content

maluchy

Guest
  • 4,358 views
 Share


504lmlode pyszczaki


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Ok Panowie. pośmialiśmy się i chyba wystarczy bo coraz gorzej się robi. Bardzo proszę o konstruktywne komentarze i właściwe oceny. Każde następne nieprzemyślane zdjęcie bez odpowiedniego opisu będzie usuwane!

Link to comment

Co tu pisac nie ma zadnych danych na temat baniaka,filtracji i obsady,jak dla mie to tragedia moze expertem nie jestem ale te skalary i ta papuzia razem z pysiami to przegiecie,jesli kolega chce otrzymac opinie niech najpierw opisze baniak i poczyta forum to tyle :(

Link to comment

Zacznij się zastanawiać gdzie oddać ryby bo to jest naprawdę konieczne.Najlepiej tam gdzie kupiłeś i nie odwiedzaj tego sklepu dla wspólnego dobra.Wszystko masz do wymiany.Dlaczego?Poczytaj forum to się wszystkiego dowiesz.

Link to comment

Åšwietne, jak chcesz by wszystko się jeszcze bardziej komponowało to te ryby wymień na sztuczne i wpusc z dwa pokemony bedzie jeszcze lepiej, najlepszy jest ten nurek. No a teraz konstruktywnie więc tak wszystko do wymiany obsada, tło, cała dekoracja, jak widze to wszystko to wydaje mi sie, ze do filtracji też się nie przyłozyłeś więc filtracja przynajmniej do konsultacji. Przy takim szkle masz duze mozliwosci, proponuje ci odwiedzic forum i serwis poczytaj podstawy i na pewno zrozumiesz o co nam chodzi.

Link to comment

1. Czy to nie akwa dla picu? Jeśli tak to ktoś się wyjątkowo nudzi... 2. Gdzie te 504l i te wymiary? Coś mi to nie wygląda. Są w sprzedaży pokrywy abs 150/70 ? 3. Obsada tragedia, chyba szkoda się bardziej rozpisywać. 4. Wystrój pstrokacizna straszna, z takim wystrojem nawet pyszczaki wyglądają mizernie i wszystko to zlewa się w jeden kicz. 5. Kicz Twoja sprawa ale męczysz ryby.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.