Wiem przyjacielu że one są z Wiktorii,ale wziąłem tak jak było.To nie ja kompletowałem obsadę. Miałem po prostu się ich brutalnie pozbyć ?? Raczej nie .Więc narazie pływają razem do czasu aż znajdzie się jakiś chętny w okolicy.Jeśli chodzi o parametry wody to znajomy akwarysta sprawdzał i porównał z parametrami innych piszących na forum i są OK ( Ja nie pamiętam jakie one były jestem nowy w temacie ) Jeśli chodzi o akwarium 120X40X50,filtracja zew. Tetra Tec EX700,wew Unifilter Aquael 1000,tło kupne Wromak,piach rzeczny ,kamień polny i to chyba wszystko .