edzzio Opublikowano 20 Lipca 2020 Autor #61 Opublikowano 20 Lipca 2020 https://allegro.pl/oferta/a272-stopka-meblowa-regulowana-wkrecana-noga-m10-7921209691?snapshot=MjAyMC0wNS0yOVQxMjo0NzoxNy40ODJaO2J1eWVyOzFhMmZlYTM5NTJlMTg4NGZjYTc3MjlmYmM0NmU0MzBjNjNjNTgwYmI5ZmJmNGIzNjE4YTAxZmFjMWMzZThkNDg%3D ROZMIAR: GWINT d M10, ŚREDNICA 49,3 MM, s 10 MM WYSOKOŚĆ Q: 100 MM WYSOKOŚĆ l: 86 MM KOLOR: CZARNY OPAKOWANIE: 1 SZT. MATERIAŁ: STAL + TWORZYWO 1
edzzio Opublikowano 20 Lipca 2020 Autor #62 Opublikowano 20 Lipca 2020 Cóż coś tam wam pokażę żeby nie było że nic nie robię po pracy;p Pytanie przeloty przez szkło należy dokręcić kluczami? Czy ręką mocno ? 2
Bartek_De Opublikowano 20 Lipca 2020 #63 Opublikowano 20 Lipca 2020 1 minutę temu, edzzio napisał: Pytanie przeloty przez szkło należy dokręcić kluczami? Czy ręką mocno ? Ja dokręcałem kluczem, ale z czuciem panie
wobi Opublikowano 21 Lipca 2020 #64 Opublikowano 21 Lipca 2020 Będzie piękny baniaczek,pod predatory?
edzzio Opublikowano 21 Lipca 2020 Autor #65 Opublikowano 21 Lipca 2020 Witam, tak ale na chwilę obecną pewnie wpuszczę tam obsadę którą mam bo fundusze się kończą;p
edzzio Opublikowano 21 Lipca 2020 Autor #66 Opublikowano 21 Lipca 2020 Witam czy dobrze to zamontowałem? Przeloty
edzzio Opublikowano 21 Lipca 2020 Autor #67 Opublikowano 21 Lipca 2020 Poprawione okazało się że źle;p
Morganelo Opublikowano 22 Lipca 2020 #68 Opublikowano 22 Lipca 2020 Na zdjęciu kierunek montażu przelotu jest poprawny, ale już ułożenie uszczelki i plastikowej podkładki niestety jest źle... Uszczelka gumowa (czarna guma) powinna znajdować się po stronie wewnętrznej akwarium czyli tam gdzie jest woda, a plastikowa podkładka (na ogół biaława/szarawa) powinna znajdować się pomiędzy szkłem a nakrętką czyli po zewnętrznej stronie szkła... Mam nadzieję że zrozumiałe to opisałem przelot z gwintem / uszczelka gumowa / szkło / podkładka plastikowa / nakretka
edzzio Opublikowano 22 Lipca 2020 Autor #69 Opublikowano 22 Lipca 2020 Jasne wczoraj poprawiłem W nocy próba szczelności przebiegła pomyślnie 1 1
edzzio Opublikowano 23 Lipca 2020 Autor #70 Opublikowano 23 Lipca 2020 Mam pytanie... Próba szczelności jednak pod większą ilością wody nie przeszła pomyślnie 1 z 3 przelotów się poci a nawet sobie czasem kapnie.. Z uwagi że mam mało miejsca pod przelotami jak i pod szkłem. Czy jest jakiś sposób aby to uszczelnić od zewnątrz nie rozbierająć?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się