Skocz do zawartości

Co podac do stołu :D


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam szczerze, że nie zaglądałem do tej tabeli, ale jeśli jest tam wpis, że NF Premium Cichlid jest pokarmem roślinnym to na pewno jest to błąd.

Opis tego produktu, a co istotniejsze jego wygląd (intensywna czerwień) i zapach (pachnie zwierzem ;-) jednoznacznie wskazują, że jest przeznaczony dla ryb preferujących mięsną dietę.


Zrobisz jak uważasz, ale ja bym go wziął zamiast tego NF Premium Color.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz link do produktów NF w sklepie, który to sklep jest bezpośrednio związany z importerem i opisy pokarmów są jednoznaczne:


http://www.rotala.pl/index.php?cPath=165&sort=0a&filter_id=39&DropdownView=Naturefood+


ale oczywiście zapytać nie zaszkodzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem po rozmowie telefonicznej w sprawie w/w pokarmu i tak jak mówisz Post Mortem jest to pokarm zarówno dla ryb wszystkożernych jak i mięsożernych, natomiast nie jest to pokarm jednoznacznie mięsny i nie jest to pokarm jednoznacznie roślinny, jest bowiem zbilansowanym pokarmem zawierającym zarówno jedne i drugie elementy pokarmowe i w oparciu o tę wiedzę ja umiejscowiłbym go jako pokarm podstawowy dla ryb wszystko i mięsożernych. tak więc przetestuję go, a skoro juz rozmawiamy to jaką dietę ty byś polecił dla ryb wszystkożernych, bo w tej chwili myślę że zakupił bym taki zestaw:

O.S.I. CICHLID FLAKES

O.S.I. VIVID COLOR FLAKE

NATUREFOOD PREMIUM PLANT s

NATUREFOOD PREMIUM CICHLID s

ps ; własnie dostałem odpowiedż na meila od P.Marty Mierzeńskiej, dostałem zgodę więc go zacytuję:


"witam,


Mam problem z zalogowaniem się na forum Malawi. Proszę w takim razie napisać cytat z mojego maila z moim podpisem


"Naturefood Premium Cichlid - dedykowany jest dla mięsożernych i wszystkożernych pielegnic - niekoniecznie z jeziora Malawi i Tanganika. Ale są to pielegnice!


Naturefood Premium Cichlid Plant - dedykowany jest dla roślinożernych pielęgnicom - niekoniecznie z jeziora Malawi i Tanganika. Ale są to pielegnice!


Naturefood Premium Plant - dedykowany jest dla roślinożernym rybom niepielęgnicowatym.


W najbliższych dniach pojawią się dodatkowo Naturefood Supreme Doctor - pokarm dla ryb roślinożernych zawierający sporo spiruliny i Aloes. Dedykowany rybom o wrażliwym układzie pokarmowym (ryby morskie i słodkowodne). Przetestowałam go na trofeusach - rewelacja:)


Supreme Artemia - pokarm oparty na artemii. Testowałam do na dyskowcach z odłowu oraz mięsożernych rybach z Tanganiki. Dla mnie jeden z najlepszych produktów Naturefood"



Pozdrawiam

Marta Mierzeńska

607 607 771

www.tropheus.com.pl

www.naturefood.com.pl "


I ta odpowie również pomogła mi w wyborze i NATUREFOOD PREMIUM PLANT s wylatuje tylko co zamiast, chyba Naturefood Premium Cichlid Plant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję obecnie:

O.S.I. Spirulina (płatki) - codziennie

NF Premium Plant Cichlid - codziennie

NF Premium Cichlid / O.S.I. Cichlid (płatki) - co drugi dzień naprzemiennie

O.S.I. VividColor - 1-2 razy w tygodniu


Ja na Twoim miejscu jednak dałbym do tego menu obowiązkowo Spirulinę np. zamiast tego wybarwiającego i wtedy będziesz miał 2 pokarmy w stronę roślin i 2 w stronę mięska.


pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam w domu tylko O.S.I Spirulina Flakes i Spiruline JBL

Z informacji które tu dostałem, powinienem dokupić;


Naturefood Premium Cichlid

Naturefood Premium Cichlid Plant

O.S.I. CICHLID FLAKES

O.S.I. VIVID COLOR FLAKE


czy tak będzie dobrze, oczywiście do tego będzie jeszcze żywy pokarm, czy taka dieta wystarczy czy może coś jeszcze powienienem kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spoko jak masz spirulinę :-) W takim razie tak jak napisałeś zamień NF Premium Plant na NF Premium Plant Cichlid i będzie optymalnie.

Dzięki za informację od Pani Marty przekazaną za Twoim pośrednictwem o planowanych nowych produktach NF - chętnie wypróbuję tę artemię jak będzie dostępna w sprzedaży :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.