Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , pręgi u moich ryb nie zachodzą na płetwę .

Druga sprawa może w końcu trzeba by zrobić podsumowanie tematu bo moim zdaniem sprawa wyglądu ryb jest do wyjaśnienia...trzeba spełnić pewne warunki..

Opublikowano
Potwierdzam


I tak wam nie wierze ;) ... fota wygląda jak namalowana ryba wiec albo PS albo wysokie ISO i ziarno ... nie chodzi o to że jakieś rewelacyjne barwy tylko o to że wygląda ona bardzo sztucznie a żywa ryba nie jest sztuczna ;)

Opublikowano

Z tymi pregami na pletwiej grzbietowej chodzi mi raczej o wiek mlodzienczy, i czy znikaja podczas wybarwienia sie ryby czyli postaci doroslej .Co miales na mysli piszac o wygladzie ze trzeba spelnic pewne warunki?

Opublikowano
Witam , nie używam żadnych sztuczek bo i po co? Niedowiarków zapraszam na hodowlę :)



Tu nie chodzi o to że ryba jest tak ujmująco piękna choć brzydka nie jest ... chodzi bardziej o to, ze wygląda strasznie dziwnie jakby nieumiejętnie ktoś ją ostrzył PS-em ;) ale skoro mówisz, że nic w niej nie grzebałeś to chyba winne jest światło lub sprzęt którym fotka była robiona. Za duża sie ostatnio naoglądałem fotek jjacka i MARS-a to chyba się wydelikaciłem :P

Opublikowano

To zdjęcie w żaden sposób nie wygląda na ostrzone softem. Jak dla mnie jest najzwyczajniej źle zrobione i w tym przypadku bardziej winił bym fotografującego niż sprzęt(choć i on mógł nie ,,wyrobić '' z małą ilością zastanego światła). Zresztą widać, że zdjęcie jest poruszone i szyba od akwarium lusterkuje (nad płetwą grzbietową). Jeżeli chodzi o samą rybkę to jest ładnie wybarwiona.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.