Skocz do zawartości

Całkiem zielona : )


dorota-sz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

A jeśli Eheim to który-wiadomo w przyszłości pewnie będzie i większe akwarium :D

Czy 300 zł to dużo za ten filtr gdy jest używany?

Zależy mi na cichej pracy-mam małe dzieci, które śpią tam gdzie stoi akwarium :P



Ja nie mam Eheima, a mój filtr jest również niesłyszalny, ale skoro się uparłaś na Eheima to OK :)

Czy 300 złotych to dużo za używany filtr ? To zależy. Jeśli chodzi o używane filtry Eheima z serii Classic to masz całkiem spore pole maneweru. Nota bene w tej cenie to jesteś w stanie kupić jeden z mniejszych nowych filtrów Eheima z tej serii z wkładami, zaworami i rurami, co nie zawsze jest oczywiste, bo jak sobie posprawdzasz dokładnie co jest sprzedawane to niekiedy te elementy nie wchodzą w skład nowego zestawu Eheima.

Jeśli zaś chciałabyś kupić używanego i kompletnego Eheima z serii Proffesional to też nie powinno być problemu.


Może się mylę, ale wydaje mi się, że nie jesteś ograniczona możliwościami finansowymi jeśli chodzi o zakładanie akwarium. Jeśli tak jest faktycznie, a dodatkowo jesteś w stanie wygospodarować trochę więcej miejsca to mimo wszystko zastanów się nad większym zbiornikiem - będziesz miała większe pole manewru jeśli chodzi o obsadę, wbrew pozorom łatwiej Ci będzie zapanować nad prawidlowym utrzymaniem zbiornika no i oczywiście parametrów wody.

Ale to tylko taka moja skromna sugestia :)


pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź:)

To nie tak, wcale nie uparłam się na filtr EHEIM tylko boje się tych zaworów-jakby mi woda z akwarium uciekła to sąsiad by mnie powiesił :cry:

Tak sobie wydedukowałam, że z najlepszym filtrem to mi nie grozi;)

Jasne, że wolałabym wydać mniej za filtr.

Akwarium już mam więc przez pewien czas nie kupię większego.

Dziś jadę po piasek i czarny kamień:D

Brakować mi więc będzie tylko filtra-może jednak wezmę chińczyka-nie ucieknie mi woda:confused:

Czy rybki będę mogła kupić na allegro od człowieka z Katowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.