Jump to content

Sklepy W-wa


Maciek

Recommended Posts

Discus ZOO na Radzymińskiej mają duży wybór. Czy 100% zdrowe tego Ci nikt nie zagwarantuje, ale z tego co oglądałem sklep jest porządny i ryby w bardzo dobrym stanie. No i przede wszystkim WYBÓR, jest z czego wybierać to największy sklep skwarystyczny w stolicy i w Polsce chyba też.

Link to comment
Share on other sites

Tak byłem i jestem zadowolony :) Innym razem kupowałem u nich neony do roślinnego i chyba miały ospe, bo potem wszystkie ryby ją dostały. Z moich obserwacji wynika, że w każdym sklepie trafią się nie do końca zdrowe sztuki. Tym niemniej sklep nadal polecam, bo ryby mają w dobrej kondycji i czyste akwaria. Kwarantannę powinno się zawsze robić, też nie mam ku temu zbiornika, więc jest to ryzyko, ale taki mój wybór. Tak, czy inaczej i tak nie znajdziesz w Warszawie sklepu z większą ilością pysków.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Podczepię się. Jak cenowo wychodzi? Szukam też ewentualnie hodowcy. Póki co nie zdecydowałem się na obsdę bowiem poprzednio przed przerwą jak sobie coś uwstaliłem to część ryb była nie do dostanie (kilka lat temu). Jak patrzyłem na Allegro to ryby widzę tak po 10-20 zł chodzą w zależności od wielkości. Prócz tego na Radzymińskiej coś jest ciekawego (nie mieszkam w stolicy więc chciałbym pozwiedzać kilka)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Niestety w sklepie bedzie drogo Tym bardziej w Warszawie(czynsz),co do wpychania ryb no coz jak nie wiesz czego chcesz sprzedawca zrobi to za Ciebie;) Nie ma w Warszawie innego sklepu z takim wyborem pyskow najlepiej brac w sobote po dostawie z tego co pamietam jest w ostatni piatek kazdego miesiaca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.