Skocz do zawartości

akwarium ~1000/1200l


Rekomendowane odpowiedzi

A wnoszenie zapewniasz Ty, czy odpowiedzialność przerzucona na kupującego??

Oj chyba tutaj to już złośliwy jesteś A jaki to producent odpowiada za to co zrobi klient po dostawie z jego wyrobem


Zawsze uczulam każdego klienta Pytam gdzie będzie zbiornik wnoszony Podpowiadam jak bezpiecznie wnieść Bo z głową robią można wiele


Jeżeli klient ma wątpliwości czy przedrze się przez klatkę Proszę by sprawdził Budując model I sam sprawdził Zawsze mówię ile potrzeba ludzi

Zapakowanie to połowa sukcesu Każdy ładunek jest pakowany indywidualnie dla potrzeb lokalowych

Naprawdę można sobie ładnie zorganizować wniesienie akwarium bezstresowo,ale z głową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tu ze złośliwości - pytam jako ewentualny klient - co w tym złego?

czyli pod klatkę i dalej klient ponosi? jakoś mnie nie przekonuje ta "zdalna troska" telefoniczna... skoro i tak musiałbym mijać futryny sam :P


a to ważne... np Snocho jak zamawiał z płd polski to ponosili odpowiedzialność aż do stelaża w pokoju... stąd pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdzę że ludzie nie są rozgarnięci, tylko zapytałem czy w swoich zamówieniach/aukcjach (bo widziałem niektóre), w cenie dostawy 200zł masz na myśli wniesienie tego, czy wyrzucasz pod klatką i dalej niech sobie klient radzi??

proste tak/nie by wystarczyło,

natomiast Ty w swojej wspaniałości próbujesz się od dwóch postów bronić na wyimaginowany atak :D

trochę śmieszne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdzę że ludzie nie są rozgarnięci, tylko zapytałem czy w swoich zamówieniach/aukcjach (bo widziałem niektóre), w cenie dostawy 200zł masz na myśli wniesienie tego, czy wyrzucasz pod klatką i dalej niech sobie klient radzi??

proste tak/nie by wystarczyło,

natomiast Ty w swojej wspaniałości próbujesz się od dwóch postów bronić na wyimaginowany atak :D

trochę śmieszne :D



Oj makok zorganizuj sobie transport za 200 zł po całej Polsce Męczą mnie polemiki z Tobą Odpowiadam na pytanie A TY mi piszesz o wyimaginowanym ataku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ty tak uważasz, bo 9 postów temu zapytałem czy zapewniasz wnoszenie, to wyminąłeś udzielaniem rad telefonicznie i nakłanianiem do budowy modelu 1:1 :P

potem ponowiłem i nadal nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi... tylko zdawkowe:

Jeżeli ja bym to nadzorował osobiście, tak by też było


domyślny jestem i dałem radę odczytać z między wierszy, ale bawi mnie to że Ty nie potrafisz odpowiedzieć wprost :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

to jak tam z kwestia aktualnych polic OC.

która firma oferuje najlepsze warunki n okolicznosc ok 1000l na podlodze i zalania niezliczonej ilosci sasiadów ;) ?

najlepiej zeby w umowie było jasno wyszczególnione, ze obejmuje to rozszczelnienie/rozbicie akwarium

gdzie sie ubezpieczacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ubezpieczylem mieszkanie w Warta, i byla w polisie infomarcja o ubezpieczeniu od zalania, miedzyinnymi przez rozszczelnienie akwarium. Nie ma tez informacji jak dużego. Ale sprawdz czy tak duzego akwarium nie musisz zglaszac do spoldzielni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.