jedyneczka Opublikowano 29 Lutego 2012 #1 Opublikowano 29 Lutego 2012 Witam.W jaki sposób należy stosować siliarbon? Z góry dziękuję za podpowiedzi;) -- miało być silicarbon:confused: sorry za literówkę
slawek gorol Opublikowano 29 Lutego 2012 #2 Opublikowano 29 Lutego 2012 aqua-reef.pl/topic/939-silicarbon-aquaconnect/
Lunarii Opublikowano 5 Października 2012 #3 Opublikowano 5 Października 2012 Czy ktoś orientuje się jak wygląda ekonomia użytkowania tego preparatu? Rozumiem, że zależy to od ilości krzemianów, ale tak orientacyjnie przy wodzie kranowej bogato zasobnej w krzemiany na podmianę ilu litrów wody starczy ten preparat 500l, tak +/-
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się