Skocz do zawartości

Obsada do malawi 300 l 120x50x50


bimber

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczow potrzebuje obsady do baniaka o wymiarach 120x50x50 znajomy zaproponowal mi taka obsade i chcialem was zapytac czy takowa ma szanse przetrwania w moim baniaku i zaznaczmy ze jakis narybek chcialbym odhodowac obsada zaproponowana przez znajomego

Protemelas Steweni Taiwan Reef 1+3

Aulonocara Red Rubin 1+3

Aulonocara Stuartgranti 1+3

Na upartego moglbys dodac

Aulonocare Baenshi choc mogla by byc mala potyczka o samice

z A. Stuartgranti ;) mozesz zaryzykowac, co do

Mbuna to


Elongatus Mphanga 1+3

L. Hongi Redt top 2+6

C. Afra 2+6

C Afra Cobwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsada mbunowa absolutnie nie wypali.Po pierwsze dieta, roślinożerne hongi a mięsożerne Cynotilapie.

Po drugie nie łączy się dwóch odmian afr.

Po trzecie, wszystkie gatunki to straszne bandziory...



ok czyli mbuna odpada a nombuna jak to zestawienie z gory? a aulonami?

jestem podatny na wasze sugestie moze mi cos polecicie do takiego wiaderka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



czy mozecie mnie pprzestac odsylac do innych tematow chcialem podyskutowac w tym temacie na temat mojej obsady forum przegladam od 1,5 roku chcial bym cos innego od wszystkich ile pozwola na to moje warunki wanny pyszczaki same w sobie sa przeieknymi rybami i nie chodzi tylko o walory estetyczne ale przedewszyskim zachowanie moja wanna stoi w salonie i dlatego chcialbym jakies ciekawe zestawienie pysiow u mnie w okolicy znajomi all maja Tange wiec chcial bym aby im szczeny opadly jak zakoncze swoja prace nad baniakiem pokaze go wam w galerii wlasnie propo galerii niemoge sie tam zalogowac niewiem co sie dzieje przeciez jestem na forum:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeglądasz forum półtora roku to przez ten czas powinieneś już nieźle orientować się w temacie doboru obsady do swojego zbiornika. Możesz określić co masz na myśli pisząc "chciał bym cos innego od wszystkich"?

BTW robisz zbiornik dla siebie czy dla znajomych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komunikat czytalem ale jak juz prezentowalem baniak zaraz po zalaniu jako gosc bo jakas miazga mi wychodzila z proby zalogowania i rejstaracji aa propo chcial bym cos innego od wszystkich proponowanych obsad do mojej wielkosci baniaka a jest tego niewiele wiec moze cos z Aulonek?

--

komunikat czytalem ale jak juz prezentowalem baniak zaraz po zalaniu jako gosc bo jakas miazga mi wychodzila z proby zalogowania i rejstaracji aa propo chcial bym cos innego od wszystkich proponowanych obsad do mojej wielkosci baniaka a jest tego niewiele wiec moze cos z Aulonek?

A co powiecie na ta obsade?

Protemelas Steweni Taiwan Reef 1+3

Aulonocara Red Rubin 1+3

Aulonocara Stuartgranti 1+3

Na upartego moglbys dodac

Aulonocare Baenshi choc mogla by byc mala potyczka o samice

z A. Stuartgranti :wink: mozesz zaryzykowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.