Skocz do zawartości

przed zalaniem


Rekomendowane odpowiedzi

jaki by kamien nie byl - granit, lupek, piaskowiec, skala wapienna... to nie jest tak wazne jak to zeby bylo jednolicie... tzn wsio z jednej skaly... albo wszystko granict czy piaskowiec, albo wszystko np otoczaki (ktore np w naniesione swego czasu przez lodowiec moga pochodzic z roznych zrodel... ) ale nie ze bedzie czarne tlo przypomnajace bazalt, do tego granity i piaskowce - pomieszanie z poplataniem;

dobrze ze wywaliles te granity, ale te piaskowce nadal nie pasuja do tla, a nawet jesliby je zostawic to i tak troche bardziej w bezladzie powinny byc, teraz sa za bardzoi sztucznie ulozone


ale to wszystko ino moja opinia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to za nisko jest to wszystko. Włóż tam jakieś "kamole" wielkie żeby wypełniły przestrzeń akwaeium troszke. Z tym kontrastem zgodzę się połowicznie bo jak dobrze wszystko pójdzie to za 8-9 miesięcy z żółtego piaskowca zrobi sie ciemnozielony i w miare ładnie wtedy będzie to wyglądało. Ale jak na wstępie, nie podoba mi sie, za nisko wszystko ułożłeś. W takim akwarium jakie masz pole do popisu jest ogromne naprawde. Pooglądaj galerie, napewno będą akwaria które przypadną ci do gustu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do jednolitości to licze że i tak wszystko zarośnie glonem i za kilka miesięcy nie bedzie nawet widać co to za kamienie.


A teraz co powiecie?? Jak się będą czuły pysie w takim otoczeniu??


http://img246.imageshack.us/img246/667/akwa041co2.jpg

http://img81.imageshack.us/img81/4310/akwa035zd7.jpg


Czekam na opinie bo mam jeszcze czas żeby ich "mieszkanko" przystosować do tego co lubią :)


sory za kiepską jakośc zdjęć - kamienie może nie wygladają na "kamole" ale najwyższy ma 47 cm wysokości i troche waży ;) - niestety zdjęcie tego nie oddaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o porównywanie do poprzedniego wystroju,to jest zdecydowanie lepiej.A jeśli już wypowiadać się wyłącznie patrząc na terażniejszy wystrój... źle nie jest.To,co mnie razi w oczy,to ten oparty płaski kamień po prawej. Wygląda to zbyt sztucznie.Brakuje tu zdecydowanie glonów :D ale to już trzeba poczekać,napewno będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

hej!

według mnie teraz jes duzo lepiej niz na 1 i 2 propozycji , jednak proponowal bym Ci po lewej stronie troche roszczeopić te kamienie , bo jeżeli ryby tam czesto będą sie chować to zobacz ile stracisz satysfakcji z ogladania Twojego malawi.

To jest tylko moje indywidualne zdanie wynikające z tego ze jestem zwolennikiem raczej kryjówek dla pyszczaków w formie szczelin i prowizorycznych jaskiń które posiadają 2 wyjścia.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.