kamillo Opublikowano 14 Lutego 2007 #11 Opublikowano 14 Lutego 2007 Oj ciężki z Ciebie kolego przypadek. Widze że za wszelką cene nie dopuszczasz do siebie tego co Ci radzą koledzy mądrzejsi od Ciebie i pewnie ode mnie też. Radziłbym Ci załozyć na spokojnie baniak a pózniej poczekać aż dojrzeje akwa. W między czasie poczytaj troche forum, wydaje mi sie że Ci nie zaszkodzi, przynajmniej mnie nie zaszkodziło a wręcz pomogło
rAku Opublikowano 14 Lutego 2007 #12 Opublikowano 14 Lutego 2007 Ja osobiście bym polecił P.saulosi, może z tego względu, że sam je mam, wydaje mi się, że Yellowy jednak do 112 nie pasują będzie im za ciasno, no chyba lepszy układ będzie 2x4 ale żęby tylko się taki trafił
skoczek Opublikowano 14 Lutego 2007 #13 Opublikowano 14 Lutego 2007 Jak na początek to ja też polecam P.saulosi. Pięknie ubarwione itp. Po za tym Leon..... cierpliwość jest cnotą, wiec najpierw poczytaj potem poczytaj i na koniec poczytaj o pyszczakach a na pewno zrozumiesz dlaczego są "jakieś tam" umowne wymogi co do trzymania pyszczaków. PS: Leon i oczywiście jak masz pytania to wal śmiało, ale pamiętaj o zasadzie: problem ---> czytam,pytam ---> robię a nie na odwrót
milc Opublikowano 15 Lutego 2007 #14 Opublikowano 15 Lutego 2007 problem ---> czytam,pytam ---> robię a nie na odwrót Albo jeszcze lepiej, problem > czytam, pytam, uzyskuję ileś tam informacji, nie zawsze i nie do końca zgodnych > przemielić to przez własne przemyślenia > zrobić > pochwalić się efektem :-) milc
czester_ Opublikowano 15 Lutego 2007 #15 Opublikowano 15 Lutego 2007 Albo jeszcze lepiej, problem > czytam, pytam, uzyskuję ileś tam informacji, nie zawsze i nie do końca zgodnych > przemielić to przez własne przemyślenia > zrobić > pochwalić się efektem ja bym troszke stuningował, żeby kolega znów nie zrobił tego samego, znaczy : ... > przemyśleć to przez własne przemyślenia > opublikować przemyślenia > poczekać na akceptacje ze strony grupy > zrobić > pochwalić się efektem A tak na poważnie Leon to jak mówią wszyscy masz problem to wal z nim śmiało ale i poczytaj troszeczke żebyś w swoim postępowaniu nie był "gołosłowny". Mam nadzieje że rozumiesz, troszke źle zrobiłeś ale człowiek na błedach się uczy a najlepiej swoich. I proszę Cię jeżeli zależy Ci na dobru tych rybek to oddaj je żeby nie straciły życia w twojej wodzie z kranu.
Leon2007 Opublikowano 16 Lutego 2007 Autor #16 Opublikowano 16 Lutego 2007 Więc dzięki koledzy za rady i dostosuje sie do nich.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się