Jaka pojedyńcza T8?
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Posty
-
Przez bobasxx · Opublikowano
Ja też jestem za kontynuacją. Ewentualnie samą fazę pucharową można dodatkowo osobno zliczać. -
Przez sergio74 · Opublikowano
Też jestem za kontynuacją zabawy bez zmian. Dla potencjalnych, nowych zawodników można zaproponować zabawę np. w wytypowanie króla strzelców lub pierwszej trójki mistrzostw... -
Przez bluedrag · Opublikowano
Już zakupione i pływają. Za późno się odezwałeś. -
Przez pozner · Opublikowano
Ja mimo wszystko odniosę się tu do obsady, gdyż tematu chyba nie będzie w odpowiednim dziale. Przemyśl temat acei. To duża, toniowa, a przede wszystkim stadna ryba. 350l. moim zdaniem to trochę za mało. Tych ryb powinieneś mieć w akwarium przynajmniej kilkanaście. Wtedy widać ich styl życia...funkcjonowania. Jeśli miałbyś je zastąpić, to kolorystycznie najbardziej pasują socolofi. -
Przez yaro · Opublikowano
Szybkie pytanie, od 1/16 finału liczymy od nowa, by gdyby ktoś był chętny dołączyć do zabawy miał szanse? Czy lecimy dalej z obecną numeracją? -
Przez yaro · Opublikowano
RZP Arabia S. 0:0 Urugwaj Hiszpania 0:1 Egipt Iran 1:1 -
Przez yaro · Opublikowano
Turcja USA 3:2 Norwegia Francja 1:4 Senegal Irak 5:0 -
Przez yaro · Opublikowano
Japonia Szwecja 1:1 Tunezja Holandia 1:3 Paragwaj Australia 0:0
-
-
Tematy
-
Grafiki

Rekomendowane odpowiedzi