Malpat Opublikowano 26 Lutego 2011 #21 Opublikowano 26 Lutego 2011 Duże stadko P.saulosi w takim akwarium wygląda rewelacyjnie.
Aston Opublikowano 26 Lutego 2011 Autor #22 Opublikowano 26 Lutego 2011 Chyba zdecyduję się na saulosi albo demasoni jednogatunkowe. A mam takie pytanie. Czy można coś dołożyć do Saulosi? A jeśli nie to w jakich proporcjach to stado zrobić?
Perez666 Opublikowano 26 Lutego 2011 #23 Opublikowano 26 Lutego 2011 A jeśli nie to w jakich proporcjach to stado zrobić? Jak się uda to układ z 3 samcami,chociaż na tak niewielkiej powierzchni dna mogą się nie dogadać i zostanie jeden....ale równie dobrze może się to udać Do tego 7-8 samic i będzie bajera
Aston Opublikowano 26 Lutego 2011 Autor #24 Opublikowano 26 Lutego 2011 No to fajnie. Najprawdopodobniej zamieszkają to Saulosi. W poniedziałek pójdę do zoologicznego i jak się uda to M. Chipokae zamienię za Saulosi. Tylko jestem bardzo ciekaw czy w mojej miejscowości sprzedawcy te ryby będą umieć odróżnić ;/ Bardzo wam dziękuję za pomoc w tej sprawie. Jak na razie mam 15 młodych Chikopae i 1 dorosłego samca + jeszcze 1 samiec w 200l najprawdopodobniej jest to Maylandia Esthreae Red Red. Jeszcze raz wam dziękuję za pomoc. Wszystkie ryby sprzedam i chyba jeszcze zrobię restart przed wpuszczeniem Saulosi tak żeby odświeżyć zbiornik I jeszcze jedno wielkie THANKS
Malpat Opublikowano 26 Lutego 2011 #25 Opublikowano 26 Lutego 2011 P.saulosi najlepiej wyglądają w akwariach jednogatunkowych Sprawdzone
Aston Opublikowano 26 Lutego 2011 Autor #26 Opublikowano 26 Lutego 2011 Wielkie dzięki za pomoc. A jak mam 2 syndontisy to mogą być z pysiami?
Perez666 Opublikowano 26 Lutego 2011 #27 Opublikowano 26 Lutego 2011 A jak mam 2 syndontisy to mogą być z pysiami? Jak masz S.njassae to tak,a raczej nie bo 200l to nie zbiornik dla nich....
Aston Opublikowano 26 Lutego 2011 Autor #28 Opublikowano 26 Lutego 2011 To już mam obsadę do mojego zbiornika: 3+8 Saulosi 2 syndontisy mają 7 cm 3 glonojady( wiem że to nie ten biotop ale sam je wychowałem od narybka i nie odda ) Mam pytanie czy żywić Saulosi żeby było im jak w niebie ;D
Perez666 Opublikowano 27 Lutego 2011 #29 Opublikowano 27 Lutego 2011 Mam pytanie czy żywić Saulosi żeby było im jak w niebie ;D Saulosi żeruje na peryfitonie a więc karma powinna zawierać glony i bezkręgowce...
Aston Opublikowano 1 Marca 2011 Autor #30 Opublikowano 1 Marca 2011 Wiem że to nie ten dział ale czy moglibyście mi podać przykłady pokarmów tych ze sklepu jak i domowych(jak je przygotować) którymi mogę karmić te ryby? Pytania zadajemy w odpowiednich działach. Proszę zajrzeć do działu Żywienie, gdzie wielokrotnie padały odpowiedzi na zadane pytanie. Polecam także opcje Szukaj jak i bazę pokarmów. Gorol.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się