Aston Opublikowano 19 Lutego 2011 Autor #11 Opublikowano 19 Lutego 2011 Ale mam pytanie. Czy nie dało by się połączyć Demasoni z rdzawymi?
elozox Opublikowano 19 Lutego 2011 #12 Opublikowano 19 Lutego 2011 da ale 200l jest troche malym akwarium zeby laczyc demasoni z jakimkolwiek innym gatunkiem.
Aston Opublikowano 25 Lutego 2011 Autor #13 Opublikowano 25 Lutego 2011 Ale czy to było by możliwe? Gdybym zapewnił im wiele jaskiń czy coś w tym stylu to mogłoby być możliwe zapewnienie im odpowiednich warunków do życia? Podejrzewam że w moim akwa zamieszkają takie gatunki : - 1+3 Ps.Demasoni - 1+3 Pyszczak rdzawy Używaj opcji edytuj. eljot12 Co do tego mam wątpliwości. Czy mógłby mi ktoś doradzić czy taka obsada jest dobra. Może ktoś z was wie jaką obsadę mógłbym mieć w tym akwarium żeby nie było wszystko jedno barwne. Coś co by się wyróżniało. Spokojne i kolorowe
Aston Opublikowano 25 Lutego 2011 Autor #14 Opublikowano 25 Lutego 2011 Przepraszam że znów zadaję takie pytanie, ale jest to moje pierwsze malawi i nie chce popełnić błędów w doborze obsady. Pojemność mojego akwarium wynosi 200l(100 x 40 x 50) Które z tych rybek mogłyby być w moim akwarium: 1. - Labidochromis Sp. Hongi Red Top 2. - Pseudotropheus, zebra, Chesese, long, pelvic* 3. - chilumba, maison, reef 4. - Aulonocara fire fish* 5. - Pseudotropheus Demasoni 6. - Melanochromis Chipokae *bardzo mi na tych gatunkach zależy Jeśli któreś z nich mogą być w moim zbiorniku to w jakich proporcjach?
yaro Opublikowano 25 Lutego 2011 #15 Opublikowano 25 Lutego 2011 proszę nie proś o rady jak i tak robisz po swojemu.
kunta Opublikowano 25 Lutego 2011 #16 Opublikowano 25 Lutego 2011 Niestety ale w Twoim zbiorniku z powyższej listy możesz mieć tylko Demasoni (i to najlepiej jednogatunkowo w większej grupie), ewentualnie Fire fish ale nie razem z Demasoni.
Aston Opublikowano 25 Lutego 2011 Autor #17 Opublikowano 25 Lutego 2011 A Fire Fish z jakim gatunkiem mogłoby tu być?
Malpat Opublikowano 25 Lutego 2011 #18 Opublikowano 25 Lutego 2011 A Fire Fish z jakim gatunkiem mogłoby tu być? Jednogatunkowo.
Aston Opublikowano 25 Lutego 2011 Autor #19 Opublikowano 25 Lutego 2011 Aha Czyli prócz saulosi nie ma gatunku pyszczaków który mógłby tu żyć wraz innym gatunkiem. Szkoda ;( lecz dobro rybek najważniejsze. Albo będę miał w tym zbiorniku 1+4 Ps. Demasoni lub Saulosi 1+3 i 1+3 pyszczak rdzawy( może być w takich ilościach?) Właśnie teraz przeglądając pyszczaki w internecie napotkałem takie przykłady obsady do akwarium 200L Propozycja 1 Pseudotropheus saulosi 2+5 Labidochromis caeruleus 1+5 Propozyja 2 Pseudotropheus sp. “elongatus neon spot” 1 +3 Pseudotropheus sp. “elongatus ornatus” 1 + 3 Iodotropheus sprengerae 1 + 3 Obsada 3 Melanochromis dialeptos 2 + 6 Metriaclima livingstoni 2 + 6 Obsada 4 Labidochromis sp. perllmut 2 + 6 Melanochromis cyaneorhabdos "maingano” 2 + 6 Obsada 5 Pseudotropheus demasoni 2 + 6 Melanochromis interruptus 1 + 4 Obsada 6 Melanochromis johanni 1 + 3 Pseudotropheus socolofi 1 + 3 Pseudotropheus sp. "elongatus mpanga" 1 Obsada 7 Labidochromis Caeruleus 1 + 4 Ps. Saulosi coral 1 + 3 Metriaclima callainos 1 +3 wersja 8 Pseudotropheus saulosi 1+4 Perspicax 3+4 Czy to prawda co jest tutaj przedstawione. Czy takie ilości ryb naprawdę mogą być w takim zbiorniku?
Perez666 Opublikowano 26 Lutego 2011 #20 Opublikowano 26 Lutego 2011 To są złe obsady pod względem ilości.Będzie po prostu zupa rybna.. A M.callainos do 200l to już gruba przesada....
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się