gianni Opublikowano 12 Stycznia 2011 #1 Opublikowano 12 Stycznia 2011 Kupując pokrywę aluminiową do mojego zbiornika 450l kupiłem również belkę oświetleniową 2x54W. Chciałbym mieć możliwość pokombinowania z oświetleniem, zapalać jedną bądź drugą świetlówkę. Co musiałbym dokupić lub co przerobić żeby paliła się tylko jedna? Zadowolił bym się też tym żeby fizycznie jedną przekręcić i żeby zostawała jedna zaświecona. Teraz niestety po wykręceniu jednej, druga też nie świeci.
jogo Opublikowano 12 Stycznia 2011 #2 Opublikowano 12 Stycznia 2011 Jak jest tylko jeden statecznik to po ptokach,jak dwa to coś z tego będzie.Nie mogę znajść jak one sa skonstruowane,musisz podejrzeć co jest w srodku.Ale skoro jedna nie świeci to podejrzewam że jeden.Potrzebne będa dwa stateczniki dobrane do mocy pałki i pewnie jakiś przełącznik bądz włączniki czasowe szt.2
MrPatrys100 Opublikowano 12 Stycznia 2011 #3 Opublikowano 12 Stycznia 2011 Gdzieś czytałem, że wystarczy lekko przekręcić jedną świetlówkę, aż zgaśnie ale tak, żeby jednocześnie się trzymała w oprawce i wtedy podobno w ten sposób świeci tylko jedna. Daj znać czy to działa Ja nie moę sprawdzić, ponieważ posiadam tylko jedną...
gianni Opublikowano 12 Stycznia 2011 Autor #4 Opublikowano 12 Stycznia 2011 Gdzieś czytałem, że wystarczy lekko przekręcić jedną świetlówkę, aż zgaśnie ale tak, żeby jednocześnie się trzymała w oprawce i wtedy podobno w ten sposób świeci tylko jedna. Daj znać czy to działa Ja nie moę sprawdzić, ponieważ posiadam tylko jedną... Spróbowałem. Niestety gasną obie po wyciągnięciu lekko świetlówki. Nie da się jej przekręcić bo są takie ograniczniki plastikowe. Tak że chyba jest jeden statecznik więc nic z tego.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się