Skocz do zawartości

Problemy z rozmnażaniem.


flaczak

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie zostawie yellow i saulosi a reszte sprzedam lub zamienię na yellow.I dzięki wszystkim za pomoc.


My swoje a ty i tak zrobisz po swojemu...

Do tego akwa nadaje się(ja sądzę że nie) tylko 1+3 saulosi.Przy większej ilości ryb ten baniak będzie przypominał oblężenie hipermarketu przed świętami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie zostawie yellow i saulosi a reszte sprzedam lub zamienię na yellow.I dzięki wszystkim za pomoc.


My swoje a ty i tak zrobisz po swojemu...

Do tego akwa nadaje się(ja sądzę że nie) tylko 1+3 saulosi.Przy większej ilości ryb ten baniak będzie przypominał oblężenie hipermarketu przed świętami...



Uważasz,że do 140l nie nadaje sie saulosi a do 200l nadaja sie demasoni?


Smieszne...


Proszę trzymać się tematu. Kolejne OT będą usuwane. Gorol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz,że do 140l nie nadaje sie saulosi a do 200l nadaja sie demasoni?


Smieszne...



Szanowny kroczku,brevisie ,africalake,exasperatus(chyba nic nie pominąłem?)zauważ że te 140l to tylko pow.dna 80x35 a więc chyba mniej aniżeli 100x40?Chyba że się mylę...

Nie będę Ci się tłumaczył że to zbiornik przejściowy itp.bo dyskusja z Tobą do niczego konkretnego nie prowadzi,więc poluzuj kucyki...


To co mam zrobić narpiew kupiłem pyszczaki a nie są tanie a teraz oddam za groszę a tak jak zamienię na yellow lub saulosi to jeszcze tak dużo na tym nie strace.


Trzeba było się popytać przed faktem a nie po...

Zostaje Ci kupno większego akwa,bądź ostre cięcie obsady...wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowe akwa nie zgodzą się rodzice, więc zostaje mi drugie rozwiązanie.


Więc do dzieła.

Pamiętaj że to dla dobra ryb,po prostu muszą mieć gdzie "rozprostować płetwy" a przy 2 gatunkach(choćby nawet w min.haremach 1+3)takiego komfortu już nie będą miały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że wam się chce jeszcze klikać.

Gość i tak zrobi co chce.

Wpuść te ryby do ścieku i zobaczysz że zaczną się rozmnażać, bo wiele zwierząt ma coś takiego jak instynkt przetrwania i w celu przedłużenia gatunku za wszelką cenę będą chciały się rozmnożyć.

Ale w akwarystyce nie na tym to polega - hodowla ryb w akwarium ma polegać na chęci obserwowania zachowania ryb, na czerpaniu z tego przyjemności a nie na tym co ty chcesz osiągnąć.

jeżeli lubisz dużo ryb w jednym miejscu to proponuję kupienie szprotek w oleju.

Co byśmy nie napisali to i tak zrobisz po swojemu, więc ja sobie daje już tym razem spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.