Skocz do zawartości

Baza ryb Klubu Malawi


Sir_Yaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałem rybkę


Widzę że chyba tylko Sir_Yaro może dopisywać ryby.

Można dopisać też Pseudotropheusa Acei Kambiri (Senga Bay).

Ja próbuję na początek zrobić porządek z mbuną, zbieram narazie dane na kompie, później przerzucę do bazy.



Nie tylko ja.

Ale grupa na prosbe Daniela jest ograniczona. Nie pamietam w tej chwili dokladnie do jakich grup ale jak zgaduje do tych bardziej administracyjnych...


Co lepsze wlasnie sprawdzilem i ty kunta tez jestes w grupie administracyjnej ktora moze robic w bazie prawie wszystko. W tym dodawac nowe ryby... Guzik jest obok guzika wylogowania...


Mysle ze to nie jest zadna tajemnica kto w tej grupie jest:

Sir_Yaro

czester_

danielj

harisimi

kisor

kunta

MateuszT

SiEmIoN

sysgone


Trzeba uprawnienia moderatora mieć.

Zdjęcia mogą być tylko z Galerii lub Albumu KM - i też mogą być dodane tylko przez moda.


To tez tak nie do konca. Trzeba byc klubowiczem, administratorem albo byc w grupie moderatorow bazy ryb - tak jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukalem I nie moglem znalezc przycisku.

Kto jest kim kazdy moze sprawdzic w kazdej chwili tu:http://forum.klub-malawi.pl/memberlist.php?mode=group - ja ostatnio w taki sposob dowiedzialem sie ze jestem w grupie Baza Ryb.


EDIT.

Wróciłem do domu i pewnie że jest przycisk Dodaj - oj starość nie radość :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perez mowisz mi o stronach dla dzieciakow i o stronach "dla ludzi doroslych" a ja mowie o wfce ktora widzialem na wlasne oczy. mlode mam od samca F0 i samicy niespokrewnionej F1 (mlode sa wiec F2).wiec juz Twoje strony mozesz spakowac na polke dla dzieci bo samce 6-7cm jeszcze nie sa do konca wybarwione (w porownaniu do taty), nie mowiac o 5 cm samicy ktora poza paroma oznakami do rozpoznania plci nadal ma barwy mlodziezy...no ale mniejsza o wiekszosc...grunt ze fajowo wyglada :D

no i kolejna prozba...zdjecie dodane juz w galerii, wiec prosze czy mozna by je dodac do opisanego wczesniej gatunku http://galeria.klub-malawi.pl/details.php?image_id=10006&mode=search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.