marek1234 Opublikowano 30 Stycznia 2010 #1 Opublikowano 30 Stycznia 2010 Mam do Was pytanie co to jest za glon na szybie on jest taki przeżroczysty i pokrywa cała szybe takie punkciki welkości głowki od igły i to faluje, mam pytanie jak sie tego pozbyc bo dziennie bym musial szybe myć bo robi sie cała jakby mleczna i w wodzie pełno mi tego pływa jest taka metna co dodać zeby wodał była ok zeby wreszcie była klarowna :/ cena nie gra roli zastanawiam sie nad lampa czy nie kupic bo jest napisan ze ta lampa eliminuje glony ale nie wiem czy to coś da:/ prosze Was o pomoc
eljot Opublikowano 30 Stycznia 2010 #2 Opublikowano 30 Stycznia 2010 Napisz jakie akwa itp. Jeśli to świeży zbiornik to podejrzewam atak pierwotniaków który minie w miarę dojrzewania baniaka odsyłam do FAQ
pabloski76 Opublikowano 30 Stycznia 2010 #3 Opublikowano 30 Stycznia 2010 te glony sa niegrozne,ja tez je mialem i sie martwilem.To efekt dojrzewania zbiornika rybki wcinaja tez te gloniki z czaem znikna,wiec relax
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się