Marek_85 Opublikowano 27 Stycznia 2010 #1 Opublikowano 27 Stycznia 2010 Witam, mam pytanko. Jak mogę odłączyć pierwszą świetlówkę ponieważ jak jej niema w ogóle się nie zapalają a zależy mi tylko aby jedna świeciła.
czester_ Opublikowano 27 Stycznia 2010 #2 Opublikowano 27 Stycznia 2010 Nie widze co tam pisze ale na 80% się nie da bo to jest zrobione dla dwóch świetlówek. Ew jednej dwa razy mocniejszej
Marek_85 Opublikowano 27 Stycznia 2010 Autor #3 Opublikowano 27 Stycznia 2010 Nie widze co tam pisze ale na 80% się nie da bo to jest zrobione dla dwóch świetlówek. Ew jednej dwa razy mocniejszej
Marek_85 Opublikowano 27 Stycznia 2010 Autor #4 Opublikowano 27 Stycznia 2010 Ewentualnie pozostaję mi zakrycie całej świetlówki folią aluminiową ale nie wiem czy nie będzie się za mocno nagrzewała ...
kunta Opublikowano 27 Stycznia 2010 #5 Opublikowano 27 Stycznia 2010 Jeżeli nie wymienisz ukladu zapłonowego to musisz świecić dwoma. Rozrysuj schemat połączeń to może coś się da wykombinować...
aqua skalar Opublikowano 28 Stycznia 2010 #6 Opublikowano 28 Stycznia 2010 Albo wymień statecznik np. na taki: http://www.allegro.pl/item901755940_statecznik_1x18w_t8_vossloh_schwabe.html Stosunkowo tanie i imo najlepsze rozwiązanie. Stary statecznik pozostanie w rezerwie. Gdybyś w przyszłości zmienił zdanie i np. chciał świecić mocniej, to wtedy do dyspozycji masz 3 świetlówki na 2 statecznikach .
czester_ Opublikowano 28 Stycznia 2010 #7 Opublikowano 28 Stycznia 2010 Tak jak mówią koledzy jedyne wyjście to wymiana statecznika na 1x18W. Te starsze na T5 nie kosztują dużo. A dlaczego nie chcesz 2 świetlówek?
BaltazarGąbka Opublikowano 28 Stycznia 2010 #8 Opublikowano 28 Stycznia 2010 Wpiąć przepaloną, obwód zamknięty i świeci jedna, u mnie przez parę dni tak chodziła Narva Nature, bo Colour padła.
Marek_85 Opublikowano 28 Stycznia 2010 Autor #9 Opublikowano 28 Stycznia 2010 Ok, dzięki za rady... Pozdrawiam
Topielec Opublikowano 28 Stycznia 2010 #10 Opublikowano 28 Stycznia 2010 A jak nie masz przepalonej, to zostaw dwie dobre i wyciągnij jeden starter - od tej, którą chcesz wyłączyć
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się