Skocz do zawartości

Pomysł na obsade do Dużego baniaka


Rekomendowane odpowiedzi

no to chłopie :) nadaje sie do takiego wszystko :)

wybrać należy ryby spośród preferencji żywieniowych i pośród poziomu agresywności

podaj przynajmniej dwie ryby które chciałbyś mieć bo gdy nie masz żadnych preferencji usłyszysz koncert zyczeń każddego forumowicza, co by chciał mieć w swoim akwarium gdyby było takie duze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki baniak .. hmmm marzenie. Mając takie możliwości pomyśl może jednak nad połączeniem ryb litoralu skalnego i otwartej toni wodnej.

Skoro jednak powiedziałeś mbuna to na pewno wziąłeś pod uwagę, żeby część ryb inne chowała się tylko w skałach ale „przechadzała się” po górnych częściach zbiornika i tak ja nie wyobrażam sobie takiego pięknego zbiornika bez acei i przemyśl też labeotropheusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sorry, idiotyczny wątek z założenia. Jest tak jak pisze yaro, każdy poda co by sam chciał mieć. Nie powinno się udzielać żadnych odpowiedzi, póki autor sam nie przejrzy porządnie spisu gatunków i nie wybierze 1-3 "must have". Inaczej to będziesz 385 razy zmieniał decyzję... Ja bym tu wpuścił williamsi, ale jakie to ma znaczenie co mi się podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do konca, tylko najpierw musisz troche pomyslec. Zauwaz ze dzieki temu ze osoba nie majaca jeszcze duzej wiedzy na temat gatunkow, po przeczytaniu opisow/propozycji co niektorych obsady, moze szybciej znalezc ciekawe gatunki. Zreszta, twoje zdanie na tym forum faktycznie najmniej sie liczy i jak sam stwierdziles jest "idiotyczne". A moze takie wypowiedzi biorą sie z twoich osobistych kompleksow, to juz raczej wizyta u psychologa była by w tym przypadku bardziej wskazana.

sugeruje powstrzymanie się od osobistych wycieczek z sugestiami konsultacji lekarskich jakiejkolwiek specjalności włącznie. mutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i wątek umarł, bo nikomu już się nie chce pisać po raz nasty swojej ukochanej obsady jaką dałby do takiego akwarium jak Ty masz, gdyby tylko mógł je zarybić.

A co do Twoich osobistych aluzji, to myślę, że Twoje zdanie na temat mojej wiedzy i zdania na różne tematy mało kogo interesuje i obrażając ludzi niewiele osiągniesz. Ja natomiast zwracam uwagę na zachowania forumowiczów względem innych na forum i względem posiadanych ryb, na ich poglądy, pomysły i inne niewłaściwe podejścia do różnych zagadnień.

Jeśli są osoby, które nie potrafią/nie chcą w moich niektórych dosadnych i konkretnych wypowiedziach dostrzec sensu i treści, którą chcę przekazać, świadczyć może nie najlepiej właśnie o nich...


Wracając do tematu, jak Twoja obsada, wybrałeś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniak spory ja do takiego wpuscilbym duza mbune na pewno Acei i redy ,na tych 2 gatunkach oparlbym obsade ,przedstawie Swoja :

Pseudotropheus acei

Metriaclima estherae red-red

Melanochromis parallelus

Metriaclima sp.zebra chilumba

Labeotropheus trewavasae

Pseudotropheus Demasoni - duze stado 25 szt

Pseudothropeus socolofi

Obsada bardzo kolorowa ,ale i charakterna pasujaca do siebie pod wzgledem diety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.