cactus Opublikowano 7 Grudnia 2009 #1 Opublikowano 7 Grudnia 2009 W temacie służącym do Identyfikacji umieściłem niedawno link do filmu na którym przedstawiam glony w moim akwarium, nikt ostatecznie nie wypowiedział się na ich temat więc tutaj ponawiam pytanie gdyż nie wiem co robić, czy zaciemniać? Czy to napewno sinice? Czy zaciemnienie nie przeszkodzi samicy w donoszeniu ikry? (3dzień)
mutra Opublikowano 8 Grudnia 2009 #2 Opublikowano 8 Grudnia 2009 odpowiedziałem w tamtym temacie(sory za zwłokę - umknęło mi), pozostałych proszę o to samo, wątek zamykam
Rekomendowane odpowiedzi