seba2282 Opublikowano 2 Sierpnia 2009 #1 Opublikowano 2 Sierpnia 2009 pomóżcie mam straszn problem mam jakiś glon ciemno brazowy glownie na kamieniach i na szybach ledwo go usune z szyba 2 dni i znow nie wiem co mamrobic POMOCY????????!!!!!!!!1
mutra Opublikowano 2 Sierpnia 2009 #2 Opublikowano 2 Sierpnia 2009 Strasznie polecam korzystanie z WYSZUKIWARKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Battlefield Opublikowano 2 Sierpnia 2009 #3 Opublikowano 2 Sierpnia 2009 "strasznie" koledze poleciłeś mutra. Mam nadzieje, że się nie wystraszył. Szukaj, hasło "okrzemki". Trochę cierpliwości i same ustąpią, na rzecz ładniejszych zielonych. Pozdrawiam!
seba2282 Opublikowano 2 Sierpnia 2009 Autor #4 Opublikowano 2 Sierpnia 2009 Battlefield dzieki tak myslalem ttylko ze to bardzo dlugo trwa i nie widze przemiany w ten zielony no coz moze malo cierpliwy jestem...pozdro
koteczek555 Opublikowano 2 Sierpnia 2009 #6 Opublikowano 2 Sierpnia 2009 Japiernicze ludzie to było milion razy omawiane. search.php?keywords=okrzemki&terms=all&author=&fid[]=20&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj 11 stron o okrzemkach zawężone do wyszukiwania tylko w dziale "glony"
Rekomendowane odpowiedzi