lukaszra Opublikowano 18 Lutego 2009 #1 Opublikowano 18 Lutego 2009 stadko liczy 11 sztuk 10 w stanie extraaaa 1 sztuka zaczela dziwnie sie zachowywac wg mnie schudla duzo wolniej plywa,,, zrobila sie dluga i chuda bdzo mocno rozchyla skrzela dzis rano juz nie podplywa po zarcie trzyma sie w grotach kamiennych wczoraj trzymala sie przy powierzchni dzis juz przy dnie ,,, ktos z Was ma pojecie oco moze chodzic ?? powtarzam cala reszta pelna energi i werwy
koteczek555 Opublikowano 18 Lutego 2009 #2 Opublikowano 18 Lutego 2009 Wiesz, że nie dawno miałam coś podobnego. Tylko u mnie nie miała kompletnie żadnych objawów, wyglądała całkowicie normalnie. Siedziała cały czas w jednym miejscu między filtrem a grzałką i po ilku dniach słuch o niej zaginął. Dosłownie, bo nie mam pojęcia co się z nią stało. Nigdzie trupa, nigdzie szczątków, jakby zapadła się pod ziemię
makok Opublikowano 18 Lutego 2009 #3 Opublikowano 18 Lutego 2009 a może tak parametry? z fusów Ci nie wywróżymy
czester_ Opublikowano 18 Lutego 2009 #4 Opublikowano 18 Lutego 2009 a ta samica czasem nie inkubuje:)
sabotage Opublikowano 18 Lutego 2009 #5 Opublikowano 18 Lutego 2009 Fotka wiele by dała, parametry też.
lukaszra Opublikowano 18 Lutego 2009 Autor #6 Opublikowano 18 Lutego 2009 zaraz wam podam paraemtry ale gdyby parametry cos mialy znaczyc to inne osobniki tez by jakos reagowaly a jest wrecz przeciwnie czyli to nie to przed chwila zjadla normlanie pelna radosci itp ,, i znowu zeszla na dol pilnuje jednego kamienia ,,, mnie sie wydaje ze to samiec przebarwiajacy sie bo dzis zauwazylem ze na grzbiecie na koncu grzebienia pokazaly sie czarne plamki i pysk a wlasciwie leb zaczyna mu ciemniec brazowiec
mutra Opublikowano 18 Lutego 2009 #7 Opublikowano 18 Lutego 2009 ale gdyby parametry cos mialy znaczyc to inne osobniki tez by jakos reagowaly mówisz tak bo wiesz czy tak Ci się wydaje :roll: BTW ciemnienie występuje również przy zatruciu azotynami.
lukaszra Opublikowano 18 Lutego 2009 Autor #8 Opublikowano 18 Lutego 2009 no2 0 no3 15 zatrucie mozna chyba wykluczyc ,,,, ??
mutra Opublikowano 18 Lutego 2009 #9 Opublikowano 18 Lutego 2009 Praktycznie tak (teoretycznie niekoniecznie ale to inna sprawa) Przy ocenie stanu zdrowia ryby bierz poprawkę na to że najsłabsza ryba w grupie zazwyczaj pierwsza reaguje na zmiany w zbiorniku. Brak objawów u innych ryb może oznaczać, że pojawią się później.
lukaszra Opublikowano 18 Lutego 2009 Autor #10 Opublikowano 18 Lutego 2009 wiesz ona ma jakies dziwne te objawy dlatego ze teraz z nia jest wszystko ok ,, a siedzi w swojej kryjuwece tylko pysk wystaje tak jakby pilnowala dzis gadalem z sabotage mowil ze u niego bylo identyko jak sie wybarwial samiec i probowal bronic swoje terytorium,,nie jadl 2 tygodnie najsabsza ryba to to nie jest napewno dlatego ze w tych 11 jest jeden gratis ktorego otrzymalem przy zakupie ma ledwo 2 cm i zmiga jak ta lala
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się