ryrek Opublikowano 1 Grudnia 2009 #31 Opublikowano 1 Grudnia 2009 Kupiłem w zoologu gabke jaka polecacie do oczek wodnych filtr 100 działa od wczoraj A mam jeszcze pytanie czy moge całkowicie odłacyc od resuna wezyk do powietrza nie lubie jak leca mi te bąble,jak miałem ta zwykła gabke szara była mniejsza dawałem filtr nizej prawie dodtykał piachu to wtedy te bable tak nie leciały a teraz jest dosc długi i to nic nie daje,a moze zawiazac na supeł ten wezyk bo gdy zatkam tą końcowka tez nic nie daje
nabe Opublikowano 1 Grudnia 2009 #32 Opublikowano 1 Grudnia 2009 Pewnie, że tak, odłącz te kolanko z króćcem do węża silikonowego, jeśli się da tudzież zatkać czymś. Albo po prostu odłączyć ten wąż.
slawek gorol Opublikowano 1 Grudnia 2009 #34 Opublikowano 1 Grudnia 2009 mam ja juz dwa lata - zastrzezen brak.
czester_ Opublikowano 1 Grudnia 2009 #35 Opublikowano 1 Grudnia 2009 odepnij całkiem wężyk i po problemie. Ew resun dodawał taki dwu ceownik plastikowy by przychwycić i złamać rurkę.
ryrek Opublikowano 1 Grudnia 2009 #36 Opublikowano 1 Grudnia 2009 Dzisiaj jak popatrzyłem widze ze lepsza jest ta gąbka,no i chyba lepiej dmucha resun jest ok polecam
ryrek Opublikowano 10 Grudnia 2009 #37 Opublikowano 10 Grudnia 2009 Teraz po kilku dniach jest naprawde super dopiero widze co potrafi resun z fitrem 100 zadnych juz gowienek nie ma nawet miedzy kamieniami super zbiera:)
slawek gorol Opublikowano 11 Grudnia 2009 #38 Opublikowano 11 Grudnia 2009 Ja na tej gabce "jade" od zawsze. Cos mnie jednak pokusilo i zamowilem gesta gabke na allegro o wym. 10x10x15. Nigdy nie testowalem gestych gabek, wiec zobaczymy jaka bedzie roznica
Perez666 Opublikowano 11 Grudnia 2009 #39 Opublikowano 11 Grudnia 2009 A ja ją testowałem 12h i poszła na emeryturę Nie dość że jest cienka (2,5cm)to jeszcze ma grube oczka :(Najlepsza jest gąbka gęsta o której pisze slawekosw,jestem z niej bardzo zadowolony tylko mam większą bo 20x12x12.Z wszystkich testowanych atmanowskich,szutowskich ta jest zdecydowanie najlepsza
czester_ Opublikowano 11 Grudnia 2009 #40 Opublikowano 11 Grudnia 2009 Obecnie mam gęstą i nie narzekam. Jeśli tylko czyścisz filtr co tydzień będziesz zadowolony;) Ciężko jedynieją domyć ale za to ładnie zbiera
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się